TERMINARZ - Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska / Sezon 2017/2018
I Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Jedność Boronów Płomień Kuźnica Marianowa 2017-08-27 13:00 1:0
Orzeł Kiedrzyn Grom Miedźno 2017-09-13 13:00 4:2
Raków Częstochowa Sparta Lubliniec 2017-08-27 13:00 10:0
Stradom Częstochowa MKS Myszków 2017-08-27 10:00 0:2
Polonia Poraj Jura Niegowa 2017-08-27 13:00 4:2
Skra Częstochowa Orzeł Pawonków 2017-08-27 12:00 28:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orzeł Pawonków Jura Niegowa 2017-09-03 13:00 2:10
Sparta Lubliniec Polonia Poraj 2017-09-03 13:00 0:1
MKS Myszków Raków Częstochowa 2017-09-03 13:00 2:1
Lot Konopiska Stradom Częstochowa 2017-09-03 13:00 2:3
Płomień Kuźnica Marianowa Orzeł Kiedrzyn 2017-09-03 13:00 1:4
Skra Częstochowa Jedność Boronów 2017-09-03 12:00 12:0
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Jedność Boronów Orzeł Pawonków 2017-09-06 17:00 5:3
Stradom Częstochowa Grom Miedźno 2017-09-06 17:00 3:0
Raków Częstochowa Lot Konopiska 2017-09-06 17:00 4:1
Polonia Poraj MKS Myszków 2017-09-06 17:00 2:2
Jura Niegowa Sparta Lubliniec 2017-09-06 17:00 2:4
Orzeł Kiedrzyn Skra Częstochowa 2017-09-06 17:00 0:14
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orzeł Pawonków Sparta Lubliniec 2017-09-10 13:00 0:0
MKS Myszków Jura Niegowa 2017-09-10 13:00 2:1
Lot Konopiska Polonia Poraj 2017-09-10 13:00 0:1
Grom Miedźno Raków Częstochowa 2017-09-10 13:00 0:16
Płomień Kuźnica Marianowa Stradom Częstochowa 2017-09-10 13:00 2:8
Jedność Boronów Orzeł Kiedrzyn 2017-09-10 13:00 1:4
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orzeł Kiedrzyn Orzeł Pawonków 2017-09-17 13:00 3:0
Raków Częstochowa Płomień Kuźnica Marianowa 2017-09-17 13:00 20:0
Polonia Poraj Grom Miedźno 2017-09-17 13:00 -:-
Sparta Lubliniec MKS Myszków 2017-09-17 13:00 2:3
Jura Niegowa Lot Konopiska 2017-09-17 13:00 2:3
Stradom Częstochowa Skra Częstochowa 2017-09-17 10:00 2:8
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orzeł Pawonków MKS Myszków 2017-09-24 13:00 0:14
Sparta Lubliniec Lot Konopiska 2017-09-24 13:00 3:3
Grom Miedźno Jura Niegowa 2017-09-24 13:00 4:1
Płomień Kuźnica Marianowa Polonia Poraj 2017-09-24 13:00 3:5
Jedność Boronów Stradom Częstochowa 2017-09-24 13:00 1:4
Skra Częstochowa Raków Częstochowa 2017-09-24 12:00 5:3
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Stradom Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2017-10-01 13:00 3:2
Raków Częstochowa Jedność Boronów 2017-10-01 13:00 18:0
Jura Niegowa Płomień Kuźnica Marianowa 2017-10-01 13:00 5:2
Sparta Lubliniec Grom Miedźno 2017-10-01 13:00 8:0
MKS Myszków Lot Konopiska 2017-10-01 13:00 3:2
Polonia Poraj Skra Częstochowa 2017-10-01 13:00 1:4
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orzeł Pawonków Lot Konopiska 2017-10-08 13:00 2:12
Grom Miedźno MKS Myszków 2017-10-08 13:00 2:2
Płomień Kuźnica Marianowa Sparta Lubliniec 2017-10-08 13:00 1:6
Jedność Boronów Polonia Poraj 2017-10-08 13:00 2:3
Orzeł Kiedrzyn Raków Częstochowa 2017-10-08 13:00 1:4
Skra Częstochowa Jura Niegowa 2017-10-08 14:00 18:0
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Stradom Częstochowa Orzeł Pawonków 2017-10-15 10:00 3:0
Polonia Poraj Orzeł Kiedrzyn 2017-10-15 13:00 3:0
Jura Niegowa Jedność Boronów 2017-10-15 13:00 0:3
MKS Myszków Płomień Kuźnica Marianowa 2017-10-15 13:00 17:0
Lot Konopiska Grom Miedźno 2017-10-15 13:00 9:0
Sparta Lubliniec Skra Częstochowa 2017-10-15 10:00 3:2
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Stradom Częstochowa Raków Częstochowa 2017-10-22 10:00 0:6
Orzeł Pawonków Grom Miedźno 2017-10-22 13:00 5:10
Płomień Kuźnica Marianowa Lot Konopiska 2017-10-22 13:00 1:17
Jedność Boronów Sparta Lubliniec 2017-10-22 13:00 1:4
Orzeł Kiedrzyn Jura Niegowa 2017-10-22 13:00 2:2
Skra Częstochowa MKS Myszków 2017-11-16 19:30 1:0
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Raków Częstochowa Orzeł Pawonków 2017-11-08 18:00 16:2
Polonia Poraj Stradom Częstochowa 2017-11-19 10:00 -:-
Sparta Lubliniec Orzeł Kiedrzyn 2017-10-29 13:00 2:1
MKS Myszków Jedność Boronów 2017-10-29 13:00 3:0
Grom Miedźno Płomień Kuźnica Marianowa 2017-10-29 13:00 -:-
Lot Konopiska Skra Częstochowa 2017-10-29 13:00 0:2
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Stradom Częstochowa Jura Niegowa 2017-11-05 10:00 3:2
Orzeł Pawonków Płomień Kuźnica Marianowa 2017-11-30 13:00 -:-
Jedność Boronów Lot Konopiska 2017-11-05 13:00 3:7
Orzeł Kiedrzyn MKS Myszków 2017-11-05 13:00 1:7
Raków Częstochowa Polonia Poraj 2017-11-05 13:00 10:0
Skra Częstochowa Grom Miedźno 2017-11-05 10:00 15:0
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Polonia Poraj Orzeł Pawonków 2017-11-12 13:00 9:2
Jura Niegowa Raków Częstochowa 2017-11-12 13:00 0:15
Sparta Lubliniec Stradom Częstochowa 2017-11-12 13:00 2:3
Lot Konopiska Orzeł Kiedrzyn 2017-11-12 13:00 4:0
Grom Miedźno Jedność Boronów 2017-11-12 13:00 5:1
Płomień Kuźnica Marianowa Skra Częstochowa 2017-11-12 13:00 0:22
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XVII Kolejka
Niedziela, 19.11.2017
Stal Bielsko Biała
0 : 0
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Stolzle Bartex Inel Serwis Michaś Bombka Radio Jura Radio_Fon Linex PKS Częstochowa Kubik Stacherczak TeleTorty MPK sgp VIP Cathering Jędryka Kontur Druk 4sport.pl Polmarkus bonsai ARTO Piekarnia Decathlon KIK System_info_czewa Częstochowa Partner Nadwozia
XVII Kolejka
I Zespół - III liga
Stal Bielsko Biała Skra Częstochowa 0:0
Polonia Głubczyce Ruch Zdzieszowice 1:5
Miedź II Legnica Stilon Gorzów 2:1
Rekord Bielsko Biała Unia Turza Śląska 1:2
KS Polkowice Ślęza Wrocław 2:3
Stal Brzeg Zagłębie II Lubin 1:2
Lechia Dzierżoniów Piast Żmigród 1:2
Górnik II Zabrze Gwarek Tarnowskie Góry 3:1
Pniówek Pawłowice Śl. Falubaz Zielona Góra 2:1
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 17 36 24:6
2 Stal Brzeg 17 33 43:26
3 Ślęza Wrocław 17 33 36:28
4 Gwarek Tarnowskie Góry 17 31 28:21
5 Stilon Gorzów 17 28 36:26
6 KS Polkowice 17 27 29:26
7 Lechia Dzierżoniów 17 26 28:24
8 Górnik II Zabrze 17 25 36:31
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Daniel Rumin8
2Piotr Mastalerz3
2Dawid Niedbała3
GRA MŁODA SKRA
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. X Kolejka
Czwartek, 16.11.2017
Skra Częstochowa
1 : 0
MKS Myszków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 18.11.2017
Skra Częstochowa
0 : 2
Piast Gliwice
Rocznik 2002 - ŚLT C1 - II liga śląska - KONIEC. XIV Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 1
UKS Ruch Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 12.11.2017
Gol Bieruń
0 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 05.11.2017
MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
6 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - III liga śląska. X Kolejka
Czwartek, 09.11.2017
MOSiR Myszków
2 : 2
Skra II Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - III liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 04.11.2017
Skra I Częstochowa
1 : 1
Raków Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. XIV Kolejka
Piątek, 03.11.2017
Skra Częstochowa
14 : 3
Lot I Konopiska
Rocznik 2008 - ORLIK ST. III - E1. XIV Kolejka
Piątek, 03.11.2017
Sokół Olsztyn
4 : 3
Skra III Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 12 33 131:9
2 Raków Częstochowa 12 30 123:11
3 MKS Myszków 12 29 57:12
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Piast Gliwice 14 37 44:18
2 GKS Gieksa Katowice 14 35 56:18
3 Górnik Zabrze S.A. 14 23 31:20
...
4 Skra Częstochowa 14 18 15:22
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Podbeskidzie Bielsko Biała 14 29 30:20
2 Zagłębie Sosnowiec 14 27 20:10
3 Górnik Zabrze 14 23 22:15
...
8 Skra Częstochowa 14 3 7:39