TERMINARZ - I Zespół - II liga PZPN / Sezon 2018/2019 - II liga PZPN
XXII Kolejka / Wiosenna - aktualnie rozgrywana
Górnik Łęczna Resovia Rzeszów 2019-03-02 00:00 -:-
ROW 1964 Rybnik Elana Toruń 2019-03-02 00:00 -:-
Gryf Wejherowo Widzew Łódź 2019-03-02 00:00 -:-
Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard 2019-03-02 00:00 -:-
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce 2019-03-02 00:00 -:-
Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg 2019-03-02 00:00 -:-
Olimpia Elbląg Radomiak Radom 2019-03-02 00:00 -:-
GKS Bełchatów Ruch Chorzów 2019-03-02 00:00 -:-
Skra Częstochowa Olimpia Grudziądz 2019-03-02 00:00 -:-
I Kolejka / Jesienna
Gryf Wejherowo Górnik Łęczna 2018-07-21 17:00 2:2
ROW 1964 Rybnik Stal Stalowa Wola 2018-07-20 18:00 0:1
Resovia Rzeszów Znicz Pruszków 2018-07-21 17:30 1:3
Elana Toruń Rozwój Katowice 2018-07-22 15:00 2:2
Widzew Łódź Olimpia Elbląg 2018-07-21 19:10 1:0
Błękitni Stargard Olimpia Grudziądz 2018-07-21 16:00 1:2
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów 2018-07-21 17:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg Ruch Chorzów 2018-07-21 17:00 1:0
Radomiak Radom Skra Częstochowa 2018-07-21 18:00 1:0
II Kolejka / Jesienna
Ruch Chorzów Radomiak Radom 2018-07-28 18:00 0:2
GKS Bełchatów Siarka Tarnobrzeg 2018-07-28 19:00 2:0
Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 2018-07-28 18:00 2:0
Olimpia Elbląg Błękitni Stargard 2018-07-29 18:00 0:1
Rozwój Katowice Widzew Łódź 2018-07-28 17:00 0:4
Znicz Pruszków Elana Toruń 2018-07-28 18:00 0:2
Stal Stalowa Wola Resovia Rzeszów 2018-07-28 17:00 2:1
Gryf Wejherowo ROW 1964 Rybnik 2018-07-28 17:00 1:0
Górnik Łęczna Skra Częstochowa 2018-07-28 20:00 2:1
III Kolejka / Jesienna
ROW 1964 Rybnik Górnik Łęczna 2018-08-03 18:00 1:2
Resovia Rzeszów Gryf Wejherowo 2018-08-04 17:00 1:1
Elana Toruń Stal Stalowa Wola 2018-08-04 17:00 2:1
Widzew Łódź Znicz Pruszków 2018-08-04 19:10 1:1
Błękitni Stargard Rozwój Katowice 2018-08-04 16:00 1:1
Pogoń Siedlce Olimpia Elbląg 2018-08-04 17:00 0:1
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Grudziądz 2018-08-04 17:00 1:0
Radomiak Radom GKS Bełchatów 2018-08-04 18:00 1:1
Ruch Chorzów Skra Częstochowa 2018-08-04 18:00 4:0
IV Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Ruch Chorzów 2018-08-11 20:00 5:1
Olimpia Grudziądz Radomiak Radom 2018-08-11 18:00 1:0
Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg 2018-08-12 19:45 0:2
Rozwój Katowice Pogoń Siedlce 2018-08-11 17:00 2:2
Znicz Pruszków Błękitni Stargard 2018-08-11 18:00 1:2
Stal Stalowa Wola Widzew Łódź 2018-08-11 17:00 3:0
Gryf Wejherowo Elana Toruń 2018-08-12 18:00 3:1
ROW 1964 Rybnik Resovia Rzeszów 2018-08-11 17:00 2:1
GKS Bełchatów Skra Częstochowa 2018-08-11 19:00 3:0
V Kolejka / Jesienna
Resovia Rzeszów Górnik Łęczna 2018-08-18 12:00 2:2
Elana Toruń ROW 1964 Rybnik 2018-08-18 17:00 3:0
Widzew Łódź Gryf Wejherowo 2018-08-18 19:10 3:1
Błękitni Stargard Stal Stalowa Wola 2018-08-18 16:00 1:0
Pogoń Siedlce Znicz Pruszków 2018-08-18 17:00 0:3
Siarka Tarnobrzeg Rozwój Katowice 2018-08-18 17:00 1:0
Radomiak Radom Olimpia Elbląg 2018-08-18 18:00 5:0
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 2018-08-17 19:20 2:2
Olimpia Grudziądz Skra Częstochowa 2018-08-17 19:00 4:0
VI Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna GKS Bełchatów 2018-08-22 18:00 1:1
Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów 2018-08-22 18:00 0:0
Rozwój Katowice Radomiak Radom 2018-08-22 17:00 1:0
Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg 2018-08-22 19:00 2:2
Stal Stalowa Wola Pogoń Siedlce 2018-08-22 17:00 0:2
Gryf Wejherowo Błękitni Stargard 2018-08-22 18:00 2:0
ROW 1964 Rybnik Widzew Łódź 2018-08-22 17:00 2:2
Resovia Rzeszów Elana Toruń 2018-08-22 17:00 0:0
Olimpia Elbląg Skra Częstochowa 2018-08-22 17:00 1:0
VII Kolejka / Jesienna
Elana Toruń Górnik Łęczna 2018-08-26 15:00 2:0
Widzew Łódź Resovia Rzeszów 2018-08-25 19:10 2:1
Błękitni Stargard ROW 1964 Rybnik 2018-08-26 16:00 1:1
Pogoń Siedlce Gryf Wejherowo 2018-08-26 19:00 7:2
Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola 2018-08-25 17:00 3:0
Radomiak Radom Znicz Pruszków 2018-08-26 17:00 4:0
Ruch Chorzów Olimpia Elbląg 2018-08-26 18:00 1:0
GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz 2018-08-26 17:00 2:1
Skra Częstochowa Rozwój Katowice 2018-08-25 17:00 2:0
VIII Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Olimpia Grudziądz 2018-09-01 18:00 1:3
Olimpia Elbląg GKS Bełchatów 2018-09-01 19:45 0:1
Rozwój Katowice Ruch Chorzów 2018-09-01 18:00 0:3
Stal Stalowa Wola Radomiak Radom 2018-09-01 17:00 0:0
Gryf Wejherowo Siarka Tarnobrzeg 2018-09-02 16:00 1:1
ROW 1964 Rybnik Pogoń Siedlce 2018-09-01 17:00 1:1
Resovia Rzeszów Błękitni Stargard 2018-09-01 16:00 1:0
Elana Toruń Widzew Łódź 2018-09-01 16:00 0:0
Znicz Pruszków Skra Częstochowa 2018-09-01 19:00 2:1
IX Kolejka / Jesienna
Widzew Łódź Górnik Łęczna 2018-09-08 19:10 3:0
Pogoń Siedlce Resovia Rzeszów 2018-09-08 16:00 1:3
Siarka Tarnobrzeg ROW 1964 Rybnik 2018-09-08 16:00 0:2
Radomiak Radom Gryf Wejherowo 2018-09-08 17:00 3:0
Ruch Chorzów Znicz Pruszków 2018-09-11 19:20 1:1
GKS Bełchatów Rozwój Katowice 2018-09-08 18:00 2:1
Olimpia Grudziądz Olimpia Elbląg 2018-09-08 18:00 3:0
Błękitni Stargard Elana Toruń 2018-09-19 17:00 1:2
Skra Częstochowa Stal Stalowa Wola 2018-09-08 17:00 3:2
X Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Olimpia Elbląg 2018-09-15 18:00 2:1
Rozwój Katowice Olimpia Grudziądz 2018-09-15 15:00 1:2
Znicz Pruszków GKS Bełchatów 2018-09-15 19:00 1:0
Stal Stalowa Wola Ruch Chorzów 2018-09-15 16:00 2:2
ROW 1964 Rybnik Radomiak Radom 2018-09-15 17:00 2:2
Resovia Rzeszów Siarka Tarnobrzeg 2018-09-15 16:00 3:0
Elana Toruń Pogoń Siedlce 2018-09-15 15:00 3:0
Widzew Łódź Błękitni Stargard 2018-09-15 19:10 4:2
Gryf Wejherowo Skra Częstochowa 2018-09-16 16:00 0:1
XI Kolejka / Jesienna
Błękitni Stargard Górnik Łęczna 2018-09-23 16:00 0:2
Pogoń Siedlce Widzew Łódź 2018-09-22 15:00 0:1
Siarka Tarnobrzeg Elana Toruń 2018-09-22 16:00 2:2
Radomiak Radom Resovia Rzeszów 2018-09-22 15:00 5:0
Ruch Chorzów Gryf Wejherowo 2018-09-21 19:20 1:1
GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola 2018-09-22 17:00 1:2
Olimpia Grudziądz Znicz Pruszków 2018-09-21 18:00 1:1
Olimpia Elbląg Rozwój Katowice 2018-09-22 19:45 1:2
Skra Częstochowa ROW 1964 Rybnik 2018-09-22 16:30 0:0
XII Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Rozwój Katowice 2018-09-30 18:00 2:2
Znicz Pruszków Olimpia Elbląg 2018-09-29 16:00 1:1
Stal Stalowa Wola Olimpia Grudziądz 2018-10-01 15:00 4:2
Gryf Wejherowo GKS Bełchatów 2018-09-30 14:00 0:1
ROW 1964 Rybnik Ruch Chorzów 2018-09-30 16:00 1:0
Elana Toruń Radomiak Radom 2018-09-30 15:00 2:1
Widzew Łódź Siarka Tarnobrzeg 2018-09-29 19:10 4:0
Błękitni Stargard Pogoń Siedlce 2018-09-29 15:00 3:0
Resovia Rzeszów Skra Częstochowa 2018-09-29 15:00 2:2
XIII Kolejka / Jesienna
Pogoń Siedlce Górnik Łęczna 2018-10-06 17:00 4:0
Siarka Tarnobrzeg Błękitni Stargard 2018-10-06 15:00 0:1
Radomiak Radom Widzew Łódź 2018-10-06 15:30 0:1
Ruch Chorzów Resovia Rzeszów 2018-10-06 18:00 5:1
GKS Bełchatów ROW 1964 Rybnik 2018-10-06 17:00 1:0
Olimpia Elbląg Stal Stalowa Wola 2018-10-06 19:45 3:2
Rozwój Katowice Znicz Pruszków 2018-10-06 15:00 1:3
Olimpia Grudziądz Gryf Wejherowo 2018-10-07 18:00 1:2
Skra Częstochowa Elana Toruń 2018-10-06 16:00 1:2
XIV Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Znicz Pruszków 2018-10-13 18:00 2:2
Stal Stalowa Wola Rozwój Katowice 2018-10-13 15:00 4:0
Gryf Wejherowo Olimpia Elbląg 2018-10-14 14:00 0:2
ROW 1964 Rybnik Olimpia Grudziądz 2018-10-13 15:00 1:1
Resovia Rzeszów GKS Bełchatów 2018-10-13 15:00 0:0
Elana Toruń Ruch Chorzów 2018-10-24 15:00 0:0
Błękitni Stargard Radomiak Radom 2018-10-31 14:00 0:6
Pogoń Siedlce Siarka Tarnobrzeg 2018-10-13 15:00 2:1
Widzew Łódź Skra Częstochowa 2018-10-13 19:10 2:0
XV Kolejka / Jesienna
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna 2018-10-20 15:00 0:3
Radomiak Radom Pogoń Siedlce 2018-10-20 15:00 3:2
Ruch Chorzów Widzew Łódź 2018-10-20 18:00 1:3
GKS Bełchatów Elana Toruń 2018-10-20 17:00 0:0
Olimpia Grudziądz Resovia Rzeszów 2018-10-20 18:00 3:4
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik 2018-10-20 19:45 0:0
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo 2018-10-20 15:00 2:1
Znicz Pruszków Stal Stalowa Wola 2018-10-18 19:00 0:2
Skra Częstochowa Błękitni Stargard 2018-10-20 15:30 1:0
XVI Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Stal Stalowa Wola 2018-10-27 19:00 2:0
Gryf Wejherowo Znicz Pruszków 2018-10-28 13:00 5:2
ROW 1964 Rybnik Rozwój Katowice 2018-10-27 15:00 0:2
Resovia Rzeszów Olimpia Elbląg 2018-10-27 14:00 2:0
Elana Toruń Olimpia Grudziądz 2018-10-28 13:00 2:2
Widzew Łódź GKS Bełchatów 2018-10-27 19:10 0:0
Błękitni Stargard Ruch Chorzów 2018-10-27 13:00 3:1
Siarka Tarnobrzeg Radomiak Radom 2018-10-27 14:00 0:2
Pogoń Siedlce Skra Częstochowa 2018-10-27 17:00 0:1
XVII Kolejka / Jesienna
Radomiak Radom Górnik Łęczna 2018-11-04 14:00 5:1
Ruch Chorzów Pogoń Siedlce 2018-11-03 18:00 2:1
GKS Bełchatów Błękitni Stargard 2018-11-04 17:00 3:0
Olimpia Grudziądz Widzew Łódź 2018-11-03 17:00 3:2
Olimpia Elbląg Elana Toruń 2018-11-03 17:00 2:2
Znicz Pruszków ROW 1964 Rybnik 2018-11-04 12:00 3:1
Rozwój Katowice Resovia Rzeszów 2018-11-03 13:00 1:2
Stal Stalowa Wola Gryf Wejherowo 2018-11-04 13:00 4:2
Skra Częstochowa Siarka Tarnobrzeg 2018-11-03 14:00 1:0
XVIII Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna Gryf Wejherowo 2018-11-11 19:18 2:1
Stal Stalowa Wola ROW 1964 Rybnik 2018-11-10 13:00 1:1
Znicz Pruszków Resovia Rzeszów 2018-11-10 18:00 0:2
Rozwój Katowice Elana Toruń 2018-11-10 13:00 0:0
Olimpia Elbląg Widzew Łódź 2018-11-10 17:00 -:-
Olimpia Grudziądz Błękitni Stargard 2018-11-10 17:00 3:1
GKS Bełchatów Pogoń Siedlce 2018-11-10 17:00 1:1
Ruch Chorzów Siarka Tarnobrzeg 2018-11-10 18:00 2:0
Skra Częstochowa Radomiak Radom 2018-11-10 14:00 0:0
XIX Kolejka / Wiosenna
Radomiak Radom Ruch Chorzów 2018-11-17 13:00 2:0
Siarka Tarnobrzeg GKS Bełchatów 2018-11-17 13:00 0:1
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 2018-11-17 17:00 3:1
Błękitni Stargard Olimpia Elbląg 2018-11-18 13:00 1:1
Widzew Łódź Rozwój Katowice 2018-11-17 19:10 1:1
Elana Toruń Znicz Pruszków 2018-11-17 13:00 5:1
Resovia Rzeszów Stal Stalowa Wola 2018-11-17 13:00 1:0
ROW 1964 Rybnik Gryf Wejherowo 2018-11-17 13:00 1:1
Skra Częstochowa Górnik Łęczna 2018-11-17 13:30 0:0
XX Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna ROW 1964 Rybnik 2018-11-24 18:00 4:1
Stal Stalowa Wola Elana Toruń 2018-11-24 13:00 1:0
Gryf Wejherowo Resovia Rzeszów 2018-11-25 13:00 1:0
Znicz Pruszków Widzew Łódź 2018-11-24 17:00 1:0
Rozwój Katowice Błękitni Stargard 2018-11-25 13:00 3:1
Olimpia Elbląg Pogoń Siedlce 2018-11-24 17:00 1:1
Olimpia Grudziądz Siarka Tarnobrzeg 2018-11-24 17:00 2:3
GKS Bełchatów Radomiak Radom 2018-11-24 17:00 2:2
Skra Częstochowa Ruch Chorzów 2018-11-24 13:00 1:0
XX! Kolejka / Wiosenna
Ruch Chorzów Górnik Łęczna 2018-12-01 17:00 1:1
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg 2018-12-05 13:00 -:-
Pogoń Siedlce Rozwój Katowice 2018-12-01 16:00 1:0
Błękitni Stargard Znicz Pruszków 2018-12-01 13:00 3:2
Widzew Łódź Stal Stalowa Wola 2018-12-01 19:10 0:0
Elana Toruń Gryf Wejherowo 2018-12-01 13:00 0:2
Resovia Rzeszów ROW 1964 Rybnik 2018-12-01 00:00 -:-
Radomiak Radom Olimpia Grudziądz 2018-12-02 13:00 4:2
Skra Częstochowa GKS Bełchatów 2018-12-01 13:00 1:0
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXII Kolejka
Sobota, 02.03.2019 godz. 00:00
Stadion Skra Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Olimpia Grudziądz
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XX! Kolejka
Sobota, 01.12.2018
Skra Częstochowa
1 : 0
GKS Bełchatów
SPONSORZY KLUBU
Michaś Manager Art Kubik Radio_Fon Le Cidre KIK MB Medica Emantia VITABRI Midex Universal24 4sport.pl SERVECOM Immuno Lab Bartex Partner Nadwozia Allegro TeleTorty Decathlon Stacherczak Limpol MPK System_info_czewa Inel Serwis Bombka Jędryka Forma Stolzle Kontur Druk bonsai Częstochowa Radio Jura Linex Foto Rek Kserograf ARTO Piekarnia Polmarkus
XXII Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Skra Częstochowa Olimpia Grudziądz -:-
Górnik Łęczna Resovia Rzeszów -:-
ROW 1964 Rybnik Elana Toruń -:-
Gryf Wejherowo Widzew Łódź -:-
Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard -:-
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -:-
Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg -:-
Olimpia Elbląg Radomiak Radom -:-
GKS Bełchatów Ruch Chorzów -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 21 41 48:15
2 Widzew Łódź 20 39 34:16
3 Elana Toruń 21 36 32:19
4 GKS Bełchatów 21 34 24:13
...
9 Skra Częstochowa 21 28 16:25
...
15 Rozwój Katowice 21 21 22:35
16 Siarka Tarnobrzeg 20 21 17:30
17 ROW 1964 Rybnik 20 18 17:27
18 Olimpia Elbląg 19 17 14:27
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak7
2Michał Kieca3
3Piotr Nocoń2
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XVI Kolejka
Niedziela, 10.03.2019 godz. 11:00
Stadion TS Podbeskidzie S.A. Bielsko Biała, Rychlińskiego 21
TS Podbeskidzie S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. I kolejka
Sobota, 16.03.2019 godz. 11:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
GKS Gieksa Katowice
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
Skra Częstochowa
0 : 0
BTS Rekord Bielsko Biała
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
2 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
3 Rozwój Katowice 15 31 33:17
...
4 Skra Częstochowa 15 28 28:12
...
16 Zapora Wapienica 15 0 5:114
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Zagłębie Sosnowiec S.A. 0 0 0:0
2 Ruch Chorzów S.A. 0 0 0:0
3 Górnik Zabrze S.A. 0 0 0:0
...
8 Skra Częstochowa 0 0 0:0
...
8 Skra Częstochowa 0 0 0:0