TERMINARZ - I Zespół - II liga PZPN / Sezon 2018/2019 - II liga PZPN
XXXIV Kolejka / Wiosenna - aktualnie rozgrywana
Widzew Łódź Olimpia Grudziądz 2019-05-08 19:10 1:2
Górnik Łęczna Radomiak Radom 2019-05-18 18:00 5:2
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 2019-05-19 13:00 1:0
Błękitni Stargard GKS Bełchatów 2019-05-19 13:00 0:0
Elana Toruń Olimpia Elbląg 2019-05-19 13:00 1:2
Resovia Rzeszów Rozwój Katowice 2019-05-19 13:00 1:3
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków 2019-05-19 13:00 3:0
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola 2019-05-19 13:00 1:3
Siarka Tarnobrzeg Skra Częstochowa 2019-05-19 13:00 2:1
I Kolejka / Jesienna
Gryf Wejherowo Górnik Łęczna 2018-07-21 17:00 2:2
ROW 1964 Rybnik Stal Stalowa Wola 2018-07-20 18:00 0:1
Resovia Rzeszów Znicz Pruszków 2018-07-21 17:30 1:3
Elana Toruń Rozwój Katowice 2018-07-22 15:00 2:2
Widzew Łódź Olimpia Elbląg 2018-07-21 19:10 1:0
Błękitni Stargard Olimpia Grudziądz 2018-07-21 16:00 1:2
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów 2018-07-21 17:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg Ruch Chorzów 2018-07-21 17:00 1:0
Radomiak Radom Skra Częstochowa 2018-07-21 18:00 1:0
II Kolejka / Jesienna
Ruch Chorzów Radomiak Radom 2018-07-28 18:00 0:2
GKS Bełchatów Siarka Tarnobrzeg 2018-07-28 19:00 2:0
Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 2018-07-28 18:00 2:0
Olimpia Elbląg Błękitni Stargard 2018-07-29 18:00 0:1
Rozwój Katowice Widzew Łódź 2018-07-28 17:00 0:4
Znicz Pruszków Elana Toruń 2018-07-28 18:00 0:2
Stal Stalowa Wola Resovia Rzeszów 2018-07-28 17:00 2:1
Gryf Wejherowo ROW 1964 Rybnik 2018-07-28 17:00 1:0
Górnik Łęczna Skra Częstochowa 2018-07-28 20:00 2:1
III Kolejka / Jesienna
ROW 1964 Rybnik Górnik Łęczna 2018-08-03 18:00 1:2
Resovia Rzeszów Gryf Wejherowo 2018-08-04 17:00 1:1
Elana Toruń Stal Stalowa Wola 2018-08-04 17:00 2:1
Widzew Łódź Znicz Pruszków 2018-08-04 19:10 1:1
Błękitni Stargard Rozwój Katowice 2018-08-04 16:00 1:1
Pogoń Siedlce Olimpia Elbląg 2018-08-04 17:00 0:1
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Grudziądz 2018-08-04 17:00 1:0
Radomiak Radom GKS Bełchatów 2018-08-04 18:00 1:1
Ruch Chorzów Skra Częstochowa 2018-08-04 18:00 4:0
IV Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Ruch Chorzów 2018-08-11 20:00 5:1
Olimpia Grudziądz Radomiak Radom 2018-08-11 18:00 1:0
Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg 2018-08-12 19:45 0:2
Rozwój Katowice Pogoń Siedlce 2018-08-11 17:00 2:2
Znicz Pruszków Błękitni Stargard 2018-08-11 18:00 1:2
Stal Stalowa Wola Widzew Łódź 2018-08-11 17:00 3:0
Gryf Wejherowo Elana Toruń 2018-08-12 18:00 3:1
ROW 1964 Rybnik Resovia Rzeszów 2018-08-11 17:00 2:1
GKS Bełchatów Skra Częstochowa 2018-08-11 19:00 3:0
V Kolejka / Jesienna
Resovia Rzeszów Górnik Łęczna 2018-08-18 12:00 2:2
Elana Toruń ROW 1964 Rybnik 2018-08-18 17:00 3:0
Widzew Łódź Gryf Wejherowo 2018-08-18 19:10 3:1
Błękitni Stargard Stal Stalowa Wola 2018-08-18 16:00 1:0
Pogoń Siedlce Znicz Pruszków 2018-08-18 17:00 0:3
Siarka Tarnobrzeg Rozwój Katowice 2018-08-18 17:00 1:0
Radomiak Radom Olimpia Elbląg 2018-08-18 18:00 5:0
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 2018-08-17 19:20 2:2
Olimpia Grudziądz Skra Częstochowa 2018-08-17 19:00 4:0
VI Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna GKS Bełchatów 2018-08-22 18:00 1:1
Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów 2018-08-22 18:00 0:0
Rozwój Katowice Radomiak Radom 2018-08-22 17:00 1:0
Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg 2018-08-22 19:00 2:2
Stal Stalowa Wola Pogoń Siedlce 2018-08-22 17:00 0:2
Gryf Wejherowo Błękitni Stargard 2018-08-22 18:00 2:0
ROW 1964 Rybnik Widzew Łódź 2018-08-22 17:00 2:2
Resovia Rzeszów Elana Toruń 2018-08-22 17:00 0:0
Olimpia Elbląg Skra Częstochowa 2018-08-22 17:00 1:0
VII Kolejka / Jesienna
Elana Toruń Górnik Łęczna 2018-08-26 15:00 2:0
Widzew Łódź Resovia Rzeszów 2018-08-25 19:10 2:1
Błękitni Stargard ROW 1964 Rybnik 2018-08-26 16:00 1:1
Pogoń Siedlce Gryf Wejherowo 2018-08-26 19:00 7:2
Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola 2018-08-25 17:00 3:0
Radomiak Radom Znicz Pruszków 2018-08-26 17:00 4:0
Ruch Chorzów Olimpia Elbląg 2018-08-26 18:00 1:0
GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz 2018-08-26 17:00 2:1
Skra Częstochowa Rozwój Katowice 2018-08-25 17:00 2:0
VIII Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Olimpia Grudziądz 2018-09-01 18:00 1:3
Olimpia Elbląg GKS Bełchatów 2018-09-01 19:45 0:1
Rozwój Katowice Ruch Chorzów 2018-09-01 18:00 0:3
Stal Stalowa Wola Radomiak Radom 2018-09-01 17:00 0:0
Gryf Wejherowo Siarka Tarnobrzeg 2018-09-02 16:00 1:1
ROW 1964 Rybnik Pogoń Siedlce 2018-09-01 17:00 1:1
Resovia Rzeszów Błękitni Stargard 2018-09-01 16:00 1:0
Elana Toruń Widzew Łódź 2018-09-01 16:00 0:0
Znicz Pruszków Skra Częstochowa 2018-09-01 19:00 2:1
IX Kolejka / Jesienna
Widzew Łódź Górnik Łęczna 2018-09-08 19:10 3:0
Pogoń Siedlce Resovia Rzeszów 2018-09-08 16:00 1:3
Siarka Tarnobrzeg ROW 1964 Rybnik 2018-09-08 16:00 0:2
Radomiak Radom Gryf Wejherowo 2018-09-08 17:00 3:0
Ruch Chorzów Znicz Pruszków 2018-09-11 19:20 1:1
GKS Bełchatów Rozwój Katowice 2018-09-08 18:00 2:1
Olimpia Grudziądz Olimpia Elbląg 2018-09-08 18:00 3:0
Błękitni Stargard Elana Toruń 2018-09-19 17:00 1:2
Skra Częstochowa Stal Stalowa Wola 2018-09-08 17:00 3:2
X Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Olimpia Elbląg 2018-09-15 18:00 2:1
Rozwój Katowice Olimpia Grudziądz 2018-09-15 15:00 1:2
Znicz Pruszków GKS Bełchatów 2018-09-15 19:00 1:0
Stal Stalowa Wola Ruch Chorzów 2018-09-15 16:00 2:2
ROW 1964 Rybnik Radomiak Radom 2018-09-15 17:00 2:2
Resovia Rzeszów Siarka Tarnobrzeg 2018-09-15 16:00 3:0
Elana Toruń Pogoń Siedlce 2018-09-15 15:00 3:0
Widzew Łódź Błękitni Stargard 2018-09-15 19:10 4:2
Gryf Wejherowo Skra Częstochowa 2018-09-16 16:00 0:1
XI Kolejka / Jesienna
Błękitni Stargard Górnik Łęczna 2018-09-23 16:00 0:2
Pogoń Siedlce Widzew Łódź 2018-09-22 15:00 0:1
Siarka Tarnobrzeg Elana Toruń 2018-09-22 16:00 2:2
Radomiak Radom Resovia Rzeszów 2018-09-22 15:00 5:0
Ruch Chorzów Gryf Wejherowo 2018-09-21 19:20 1:1
GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola 2018-09-22 17:00 1:2
Olimpia Grudziądz Znicz Pruszków 2018-09-21 18:00 1:1
Olimpia Elbląg Rozwój Katowice 2018-09-22 19:45 1:2
Skra Częstochowa ROW 1964 Rybnik 2018-09-22 16:30 0:0
XII Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Rozwój Katowice 2018-09-30 18:00 2:2
Znicz Pruszków Olimpia Elbląg 2018-09-29 16:00 1:1
Stal Stalowa Wola Olimpia Grudziądz 2018-10-01 15:00 4:2
Gryf Wejherowo GKS Bełchatów 2018-09-30 14:00 0:1
ROW 1964 Rybnik Ruch Chorzów 2018-09-30 16:00 1:0
Elana Toruń Radomiak Radom 2018-09-30 15:00 2:1
Widzew Łódź Siarka Tarnobrzeg 2018-09-29 19:10 4:0
Błękitni Stargard Pogoń Siedlce 2018-09-29 15:00 3:0
Resovia Rzeszów Skra Częstochowa 2018-09-29 15:00 2:2
XIII Kolejka / Jesienna
Pogoń Siedlce Górnik Łęczna 2018-10-06 17:00 4:0
Siarka Tarnobrzeg Błękitni Stargard 2018-10-06 15:00 0:1
Radomiak Radom Widzew Łódź 2018-10-06 15:30 0:1
Ruch Chorzów Resovia Rzeszów 2018-10-06 18:00 5:1
GKS Bełchatów ROW 1964 Rybnik 2018-10-06 17:00 1:0
Olimpia Elbląg Stal Stalowa Wola 2018-10-06 19:45 3:2
Rozwój Katowice Znicz Pruszków 2018-10-06 15:00 1:3
Olimpia Grudziądz Gryf Wejherowo 2018-10-07 18:00 1:2
Skra Częstochowa Elana Toruń 2018-10-06 16:00 1:2
XIV Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Znicz Pruszków 2018-10-13 18:00 2:2
Stal Stalowa Wola Rozwój Katowice 2018-10-13 15:00 4:0
Gryf Wejherowo Olimpia Elbląg 2018-10-14 14:00 0:2
ROW 1964 Rybnik Olimpia Grudziądz 2018-10-13 15:00 1:1
Resovia Rzeszów GKS Bełchatów 2018-10-13 15:00 0:0
Elana Toruń Ruch Chorzów 2018-10-24 15:00 0:0
Błękitni Stargard Radomiak Radom 2018-10-31 14:00 0:6
Pogoń Siedlce Siarka Tarnobrzeg 2018-10-13 15:00 2:1
Widzew Łódź Skra Częstochowa 2018-10-13 19:10 2:0
XV Kolejka / Jesienna
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna 2018-10-20 15:00 0:3
Radomiak Radom Pogoń Siedlce 2018-10-20 15:00 3:2
Ruch Chorzów Widzew Łódź 2018-10-20 18:00 1:3
GKS Bełchatów Elana Toruń 2018-10-20 17:00 0:0
Olimpia Grudziądz Resovia Rzeszów 2018-10-20 18:00 3:4
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik 2018-10-20 19:45 0:0
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo 2018-10-20 15:00 2:1
Znicz Pruszków Stal Stalowa Wola 2018-10-18 19:00 0:2
Skra Częstochowa Błękitni Stargard 2018-10-20 15:30 1:0
XVI Kolejka / Jesienna
Górnik Łęczna Stal Stalowa Wola 2018-10-27 19:00 2:0
Gryf Wejherowo Znicz Pruszków 2018-10-28 13:00 5:2
ROW 1964 Rybnik Rozwój Katowice 2018-10-27 15:00 0:2
Resovia Rzeszów Olimpia Elbląg 2018-10-27 14:00 2:0
Elana Toruń Olimpia Grudziądz 2018-10-28 13:00 2:2
Widzew Łódź GKS Bełchatów 2018-10-27 19:10 0:0
Błękitni Stargard Ruch Chorzów 2018-10-27 13:00 3:1
Siarka Tarnobrzeg Radomiak Radom 2018-10-27 14:00 0:2
Pogoń Siedlce Skra Częstochowa 2018-10-27 17:00 0:1
XVII Kolejka / Jesienna
Radomiak Radom Górnik Łęczna 2018-11-04 14:00 5:1
Ruch Chorzów Pogoń Siedlce 2018-11-03 18:00 2:1
GKS Bełchatów Błękitni Stargard 2018-11-04 17:00 3:0
Olimpia Grudziądz Widzew Łódź 2018-11-03 17:00 3:2
Olimpia Elbląg Elana Toruń 2018-11-03 17:00 2:2
Znicz Pruszków ROW 1964 Rybnik 2018-11-04 12:00 3:1
Rozwój Katowice Resovia Rzeszów 2018-11-03 13:00 1:2
Stal Stalowa Wola Gryf Wejherowo 2018-11-04 13:00 4:2
Skra Częstochowa Siarka Tarnobrzeg 2018-11-03 14:00 1:0
XVIII Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna Gryf Wejherowo 2018-11-11 19:18 2:1
Stal Stalowa Wola ROW 1964 Rybnik 2018-11-10 13:00 1:1
Znicz Pruszków Resovia Rzeszów 2018-11-10 18:00 0:2
Rozwój Katowice Elana Toruń 2018-11-10 13:00 0:0
Olimpia Elbląg Widzew Łódź 2019-04-10 17:00 1:1
Olimpia Grudziądz Błękitni Stargard 2018-11-10 17:00 3:1
GKS Bełchatów Pogoń Siedlce 2018-11-10 17:00 1:1
Ruch Chorzów Siarka Tarnobrzeg 2018-11-10 18:00 2:0
Skra Częstochowa Radomiak Radom 2018-11-10 14:00 0:0
XIX Kolejka / Wiosenna
Radomiak Radom Ruch Chorzów 2018-11-17 13:00 2:0
Siarka Tarnobrzeg GKS Bełchatów 2018-11-17 13:00 0:1
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 2018-11-17 17:00 3:1
Błękitni Stargard Olimpia Elbląg 2018-11-18 13:00 1:1
Widzew Łódź Rozwój Katowice 2018-11-17 19:10 1:1
Elana Toruń Znicz Pruszków 2018-11-17 13:00 5:1
Resovia Rzeszów Stal Stalowa Wola 2018-11-17 13:00 1:0
ROW 1964 Rybnik Gryf Wejherowo 2018-11-17 13:00 1:1
Skra Częstochowa Górnik Łęczna 2018-11-17 13:30 0:0
XX Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna ROW 1964 Rybnik 2018-11-24 18:00 4:1
Stal Stalowa Wola Elana Toruń 2018-11-24 13:00 1:0
Gryf Wejherowo Resovia Rzeszów 2018-11-25 13:00 1:0
Znicz Pruszków Widzew Łódź 2018-11-24 17:00 1:0
Rozwój Katowice Błękitni Stargard 2018-11-25 13:00 3:1
Olimpia Elbląg Pogoń Siedlce 2018-11-24 17:00 1:1
Olimpia Grudziądz Siarka Tarnobrzeg 2018-11-24 17:00 2:3
GKS Bełchatów Radomiak Radom 2018-11-24 17:00 2:2
Skra Częstochowa Ruch Chorzów 2018-11-24 13:00 1:0
XX! Kolejka / Wiosenna
Ruch Chorzów Górnik Łęczna 2018-12-01 17:00 1:1
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg 2018-12-05 13:00 1:0
Pogoń Siedlce Rozwój Katowice 2018-12-01 16:00 1:0
Błękitni Stargard Znicz Pruszków 2018-12-01 13:00 3:2
Widzew Łódź Stal Stalowa Wola 2018-12-01 19:10 0:0
Elana Toruń Gryf Wejherowo 2018-12-01 13:00 0:2
Resovia Rzeszów ROW 1964 Rybnik 2019-04-03 16:00 0:1
Radomiak Radom Olimpia Grudziądz 2018-12-02 13:00 4:2
Skra Częstochowa GKS Bełchatów 2018-12-01 13:00 1:0
XXII Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna Resovia Rzeszów 2019-03-03 13:05 1:0
ROW 1964 Rybnik Elana Toruń 2019-03-02 14:00 0:1
Gryf Wejherowo Widzew Łódź 2019-03-03 13:00 1:2
Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard 2019-03-02 14:00 4:2
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce 2019-03-02 00:00 0:2
Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg 2019-03-02 15:00 6:0
Olimpia Elbląg Radomiak Radom 2019-03-02 17:00 2:1
GKS Bełchatów Ruch Chorzów 2019-03-02 17:00 1:0
Skra Częstochowa Olimpia Grudziądz 2019-03-02 13:30 0:4
XXIII Kolejka / Wiosenna
GKS Bełchatów Górnik Łęczna 2019-03-09 17:00 2:0
Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz 2019-03-10 13:05 1:2
Radomiak Radom Rozwój Katowice 2019-03-09 14:00 2:0
Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków 2019-03-09 14:00 2:2
Błękitni Stargard Gryf Wejherowo 2019-03-09 13:00 4:1
Pogoń Siedlce Stal Stalowa Wola 2019-03-09 15:00 5:1
Elana Toruń Resovia Rzeszów 2019-03-09 13:00 0:1
Widzew Łódź ROW 1964 Rybnik 2019-03-09 19:10 1:1
Skra Częstochowa Olimpia Elbląg 2019-03-09 12:00 2:1
XXIV Kolejka / Wiosenna
ROW 1964 Rybnik Błękitni Stargard 2019-03-16 14:00 1:0
Resovia Rzeszów Widzew Łódź 2019-03-16 15:00 1:1
Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg 2019-03-16 15:00 1:0
Olimpia Elbląg Ruch Chorzów 2019-03-16 17:00 0:0
Znicz Pruszków Radomiak Radom 2019-03-17 13:05 3:2
Gryf Wejherowo Pogoń Siedlce 2019-03-17 13:00 1:1
Górnik Łęczna Elana Toruń 2019-03-17 15:00 1:1
Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów 2019-03-17 17:00 1:0
Rozwój Katowice Skra Częstochowa 2019-03-16 15:00 1:1
XXV Kolejka / Wiosenna
Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna 2019-03-23 17:00 6:1
GKS Bełchatów Olimpia Elbląg 2019-03-23 17:00 1:1
Radomiak Radom Stal Stalowa Wola 2019-03-23 14:00 1:0
Siarka Tarnobrzeg Gryf Wejherowo 2019-03-23 15:00 3:0
Pogoń Siedlce ROW 1964 Rybnik 2019-03-23 15:00 2:2
Błękitni Stargard Resovia Rzeszów 2019-03-23 13:00 1:1
Widzew Łódź Elana Toruń 2019-03-23 19:10 1:1
Ruch Chorzów Rozwój Katowice 2019-03-24 13:05 1:1
Skra Częstochowa Znicz Pruszków 2019-03-23 15:00 2:4
XXVI Kolejka / Wiosenna
Resovia Rzeszów Pogoń Siedlce 2019-03-27 15:00 1:3
Górnik Łęczna Widzew Łódź 2019-03-31 13:05 0:0
Elana Toruń Błękitni Stargard 2019-03-31 15:00 2:1
ROW 1964 Rybnik Siarka Tarnobrzeg 2019-03-30 15:00 1:1
Gryf Wejherowo Radomiak Radom 2019-03-31 14:00 0:3
Znicz Pruszków Ruch Chorzów 2019-03-29 19:00 1:0
Rozwój Katowice GKS Bełchatów 2019-03-30 15:00 0:0
Olimpia Elbląg Olimpia Grudziądz 2019-03-30 17:00 0:0
Stal Stalowa Wola Skra Częstochowa 2019-03-30 15:00 1:4
XXVII Kolejka / Wiosenna
Olimpia Elbląg Górnik Łęczna 2019-04-06 18:00 2:0
Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice 2019-04-06 18:00 3:0
Ruch Chorzów Stal Stalowa Wola 2019-04-06 18:00 1:1
Radomiak Radom ROW 1964 Rybnik 2019-04-06 16:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg Resovia Rzeszów 2019-04-06 16:00 2:1
Pogoń Siedlce Elana Toruń 2019-04-06 16:00 2:0
Błękitni Stargard Widzew Łódź 2019-04-06 15:00 0:0
GKS Bełchatów Znicz Pruszków 2019-04-07 13:05 3:0
Skra Częstochowa Gryf Wejherowo 2019-04-06 16:00 2:1
XXVIII Kolejka / Wiosenna
Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz 2019-04-12 19:00 2:1
Górnik Łęczna Błękitni Stargard 2019-04-13 17:00 1:1
Elana Toruń Siarka Tarnobrzeg 2019-04-13 13:00 4:2
Resovia Rzeszów Radomiak Radom 2019-04-13 16:00 1:0
Gryf Wejherowo Ruch Chorzów 2019-04-14 16:00 3:2
Stal Stalowa Wola GKS Bełchatów 2019-04-13 16:00 1:0
Rozwój Katowice Olimpia Elbląg 2019-04-13 15:00 0:1
Widzew Łódź Pogoń Siedlce 2019-04-14 13:05 1:1
ROW 1964 Rybnik Skra Częstochowa 2019-04-13 16:00 0:0
XXIX Kolejka / Wiosenna
Rozwój Katowice Górnik Łęczna 2019-04-18 16:00 0:1
Olimpia Elbląg Znicz Pruszków 2019-04-20 15:00 1:0
Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola 2019-04-20 18:00 2:0
GKS Bełchatów Gryf Wejherowo 2019-04-20 17:00 3:1
Ruch Chorzów ROW 1964 Rybnik 2019-04-20 18:00 3:0
Radomiak Radom Elana Toruń 2019-04-20 13:05 2:0
Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź 2019-04-20 13:00 1:1
Pogoń Siedlce Błękitni Stargard 2019-04-20 15:00 4:1
Skra Częstochowa Resovia Rzeszów 2019-04-20 12:00 0:2
XXX Kolejka / Wiosenna
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 2019-04-24 17:00 1:2
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg 2019-04-24 17:00 3:0
Widzew Łódź Radomiak Radom 2019-04-24 19:10 0:0
Resovia Rzeszów Ruch Chorzów 2019-04-24 17:00 1:0
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów 2019-04-24 17:00 0:1
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 2019-04-24 17:00 3:0
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg 2019-04-24 17:00 1:0
Znicz Pruszków Rozwój Katowice 2019-04-24 19:00 0:2
Elana Toruń Skra Częstochowa 2019-04-24 17:00 2:1
XXXI Kolejka / Wiosenna
Znicz Pruszków Górnik Łęczna 2019-04-28 13:05 2:0
Rozwój Katowice Stal Stalowa Wola 2019-04-28 16:00 0:0
Olimpia Elbląg Gryf Wejherowo 2019-04-28 19:00 1:1
Olimpia Grudziądz ROW 1964 Rybnik 2019-04-28 18:00 1:2
GKS Bełchatów Resovia Rzeszów 2019-04-28 17:00 1:0
Ruch Chorzów Elana Toruń 2019-04-28 18:00 1:2
Radomiak Radom Błękitni Stargard 2019-04-28 17:00 0:1
Siarka Tarnobrzeg Pogoń Siedlce 2019-04-28 17:00 0:1
Skra Częstochowa Widzew Łódź 2019-04-27 12:00 1:1
XXXII Kolejka / Wiosenna
Pogoń Siedlce Radomiak Radom 2019-05-04 17:00 1:1
Resovia Rzeszów Olimpia Grudziądz 2019-05-04 17:00 0:2
ROW 1964 Rybnik Olimpia Elbląg 2019-05-04 17:00 1:2
Stal Stalowa Wola Znicz Pruszków 2019-05-04 17:00 1:2
Widzew Łódź Ruch Chorzów 2019-05-04 19:10 3:0
Elana Toruń GKS Bełchatów 2019-05-05 13:05 4:2
Gryf Wejherowo Rozwój Katowice 2019-05-05 17:00 3:1
Górnik Łęczna Siarka Tarnobrzeg 2019-05-05 17:00 1:2
Błękitni Stargard Skra Częstochowa 2019-05-04 14:00 3:0
XXXIII Kolejka / Wiosenna
Stal Stalowa Wola Górnik Łęczna 2019-05-11 17:00 2:1
Znicz Pruszków Gryf Wejherowo 2019-05-11 17:00 1:4
Rozwój Katowice ROW 1964 Rybnik 2019-05-11 17:00 2:4
Olimpia Elbląg Resovia Rzeszów 2019-05-11 17:00 0:1
Olimpia Grudziądz Elana Toruń 2019-05-11 17:00 2:1
Ruch Chorzów Błękitni Stargard 2019-05-11 17:00 1:1
Radomiak Radom Siarka Tarnobrzeg 2019-05-11 17:00 5:0
GKS Bełchatów Widzew Łódź 2019-05-12 13:05 3:1
Skra Częstochowa Pogoń Siedlce 2019-05-11 17:00 2:1
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Kubik Midex Częstochowa Michaś Foto Rek Stacherczak Limpol Kontur Druk Bartex Jędryka TeleTorty MURAX VITABRI Radio_Fon SERVECOM Universal24 Inel Serwis KIK Allegro System_info_czewa 4sport.pl ARTO Piekarnia Immuno Lab Forma Radio Jura Polmarkus Partner Nadwozia Manager Art MB Medica Emantia MPK Linex Decathlon bonsai Bombka Kserograf
XXXIV Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Siarka Tarnobrzeg Skra Częstochowa 2:1
Widzew Łódź Olimpia Grudziądz 1:2
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 1:0
Górnik Łęczna Radomiak Radom 5:2
Błękitni Stargard GKS Bełchatów 0:0
Elana Toruń Olimpia Elbląg 1:2
Resovia Rzeszów Rozwój Katowice 1:3
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków 3:0
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola 1:3
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 11:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
ROW 1964 Rybnik
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XII Kolejka
Niedziela, 12.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Stadion Śląski Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Victoria Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. XI Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 14:30
Stadion Rekord Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Startowa 13
Rekord Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. VIII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 10:00
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVI Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
4 : 1
Rozwój Katowice
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
0 : 2
Ruch Chorzów S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 25 48 58:38
2 Zagłebie S.A. Sosnowiec 26 44 62:48
3 Górnik Zabrze S.S.A. 25 43 68:33
...
7 Skra Częstochowa 26 41 46:38
...
16 Zapora Wapienica 26 1 19:190
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 9 23 23:3
2 Ruch Chorzów S.A. 9 19 22:15
3 Ruch Radzionków 10 17 23:18
...
6 Skra Częstochowa 10 8 9:17
...
8 Stadion Śląski Chorzów 9 4 11:22