Sztab szkoleniowy

Paweł Ściebura

Funkcja: Pierwszy trener - Seniorzy II Liga
Telefon: xxx xxx xxx

Jacek Rokosa

Funkcja: Asystent trenera I drużyny seniorów - II liga PZPN
Telefon: xxx-xxx-xxx

Grzegorz Świtała

Funkcja: Trener bramkarzy I drużyny seniorów - II liga PZPN
Telefon: 609 604 040

Łukasz Pietrasiński

Funkcja: Kierownik I drużyny seniorów - II liga PZPN
Telefon: 602 578 278

Musiał Tomasz

Funkcja: Trener koordynator drużyn młodzieżowych
Telefon: 601 093 298

Tomasz Szymczak

Funkcja: Trener - Śląska Liga Juniorów Starszych r. 00/01 - A 1 - I liga wojewódzka
Telefon: 603 522 909

Robert Siuda

Funkcja: Trener - Śląska Liga Juniorów Młodszych r. 01/02 - B 1 - II liga wojewódzka, Śląska Liga Trampkarzy Starszych r.2003 - C 1 - II liga wojewódzka
Telefon: 661 541 756

Piotr Bański

Funkcja: Trener - Śląska Liga Trampkarz Młodszy r. 2004 - C 2 - II liga wojewódzka, Śląska Liga Młodzik Młodszy r.2006 - D 2 - II liga wojewódzka
Telefon:

Krzysztof Napora

Funkcja: Asystent trenera - Śląska Liga Trampkarzy Młodszych r. 2004 - C 2 - II liga wojewódzka
Telefon: xxx xxx xxx

Paweł Rycharski

Funkcja: Trener - Śląska Liga Młodzików Starszych r.2005 - D 1 - III liga wojewódzka
Telefon: 535 002 223

Mariusz Czok

Funkcja: Trener - Liga Orlików Starszych r.2007 - E 1 - Klasa okręgowa
Telefon: 883 129 925

Bartłomiej Rorat

Funkcja: Asystent trenera - Liga Orlików Starszych r.2007 - E 1 - Klasa okręgowa
Telefon: xxx xxx xxx

Michał Jelonek

Funkcja: Trener - Liga Orlików Młodszych r.2008 - E 2 - Klasa okręgowa, Żak Młodszy r. 2010 - F 2 - Klasa Okręgowa
Telefon: 509 893 116

Karol Pikoń

Funkcja: Asystent trener - Liga Orlik Młodszy r.2008 - E 2 - Klasa okręgowa, asystent trenera Liga Młodzik Młodszy r.2006 - D 2 - II liga wojewódzka
Telefon: 530 534 626

Patryk Mrugacz

Funkcja: Trener - Żak Starszy r. 2009 - F 1 - Klasa Okręgowa
Telefon: 724 740 212

Mateusz Kulig

Funkcja: Trener - Żak Młodszy r. 2010 - F 2 - Klasa Okręgowa
Telefon: 693 298 634

Wojciech Ślęzański

Funkcja: Trener - Skrzat r. 2011, asytent trenera Żak Starszy r. 2009 - F 1 - Klasa Okręgowa
Telefon: 880 006 643

Dominik Goliński

Funkcja: Trener - Skrzat r. 2012
Telefon: 731 180 289

Marek Szyduk

Funkcja: Asystent trenera - Skrzat r. 2012
Telefon: xxx xxx xxx

Dawid Melanowicz

Funkcja: Trener - Skrzat r. 2013
Telefon: 607 995 727

Anna Osiewacz

Funkcja: Asystent trenera - Skrzat r. 2013
Telefon: xxx xxx xxx

Sławomir Ogłaza

Funkcja: Trener- Akademia Przedszkolaka (AP), Osiedlowa Akademia Skry (OAS)
Telefon: 793 787 587

Dawid Niedbała

Funkcja: Trener- Akademia Przedszkolaka (AP), Osiedlowa Akademia Skry (OAS)
Telefon: 795 020 806

Magda Świerdza

Funkcja: Trener- Akademia Przedszkolaka (AP), Osiedlowa Akademia Skry (OAS)
Telefon: 783 518 721

Karol Tomczyk

Funkcja: Trener- Akademia Przedszkolaka (AP), Osiedlowa Akademia Skry (OAS)
Telefon: 790 354 504

Grzegorz Świtała

Funkcja: Trener bramkarzy, koordynator ds. szkolenia bramkarzy
Telefon: 609 604 040

Przemysław Woldan

Funkcja: Trener bramkarzy grup młodzieżowych
Telefon: xxx xxx xxx

Kamil Strzelczyk

Funkcja: Trener bramkarzy grup młodzieżowych
Telefon: xxx xxx xxx

Jacek Rokosa

Funkcja: Trener przygotowania motorycznego drużyn młodzieżowych
Telefon: 667 303 993

Radosław Hryniewicki

Funkcja: Trener przygotowania motorycznego drużyn młodzieżowych
Telefon: 530 311 774
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXII Kolejka
Sobota, 02.03.2019 godz. 00:00
Stadion Skra Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Olimpia Grudziądz
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XX! Kolejka
Sobota, 01.12.2018
Skra Częstochowa
1 : 0
GKS Bełchatów
SPONSORZY KLUBU
Midex TeleTorty KIK Limpol Stolzle 4sport.pl VITABRI SERVECOM Immuno Lab Stacherczak MPK Kubik Radio Jura Inel Serwis Michaś Linex Foto Rek bonsai Częstochowa Radio_Fon Jędryka Le Cidre Bartex Allegro ARTO Piekarnia Kserograf Emantia Kontur Druk Forma Decathlon Universal24 MB Medica Manager Art Polmarkus Partner Nadwozia Bombka System_info_czewa
XX! Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Skra Częstochowa GKS Bełchatów 1:0
Ruch Chorzów Górnik Łęczna 1:1
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg -:-
Pogoń Siedlce Rozwój Katowice 1:0
Błękitni Stargard Znicz Pruszków 3:2
Widzew Łódź Stal Stalowa Wola 0:0
Elana Toruń Gryf Wejherowo 0:2
Resovia Rzeszów ROW 1964 Rybnik -:-
Radomiak Radom Olimpia Grudziądz 4:2
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 21 41 48:15
2 Widzew Łódź 20 39 34:16
3 Elana Toruń 21 36 32:19
4 GKS Bełchatów 21 34 24:13
...
9 Skra Częstochowa 21 28 16:25
...
15 Rozwój Katowice 21 21 22:35
16 Siarka Tarnobrzeg 20 21 17:30
17 ROW 1964 Rybnik 20 18 17:27
18 Olimpia Elbląg 19 17 14:27
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak7
2Michał Kieca3
3Piotr Nocoń2
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. II Kolejka
Sobota, 01.09.2018 godz. 00:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
AS Lubliniec
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
Skra Częstochowa
0 : 0
BTS Rekord Bielsko Biała
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 15.11.2018
Skra Częstochowa
1 : 5
Stadion Śląski Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
2 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
3 Rozwój Katowice 15 31 33:17
...
4 Skra Częstochowa 15 28 28:12
...
16 Zapora Wapienica 15 0 5:114
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Zagłębie Sosnowiec S.A. 14 32 37:12
2 Gwarek Zabrze 14 26 29:21
3 Raków Częstochowa S.A. 14 25 34:16
...
6 Skra Częstochowa 14 19 18:17
...
8 KOS Victoria Częstochowa 14 1 5:81