Kontakt

KS Skra Częstochowa
42-226 Częstochowa, ul. Loretańska 20
tel./fax. 34 361 05 04
e-mail: sekretariat@ks-skra.pl

Godziny pracy sekretariatu:
Poniedziałek - Piatek :  8:30 - 16:30

KS SKRA CZĘSTOCHOWA
42-200 Częstochowa, ul. Loretańska 20
NIP: 573-23-00-023

NUMER KONTA GŁÓWNEGO: 

63 2490 0005 0000 4500 6650 6324 - Alior Bank

NUMER KONTA POMOCNICZEGO:  tylko opłaty za treningi i wpłaty na obozy sportowe

25 2490 0005 0000 4600 9091 5748 - Alior Bank
 

ZARZĄD


 

Prezes
Wiceprezes ds. organizacyjno-finansowych
Wiceprezes ds. szkoleniowo-sportowych

 

TRENERZY


Sztab szkoleniowy -   pierwszy zespół  - Seniorzy III liga PZPN:

  • Jakub Dziółka  - pierwszy trener - 604 951 511
  • Paweł Ściebura - 667 129 196 - asystent
  • Jacek Moskwa - 509 648 853 - kierownik drużyny
  • Paweł Osiński - masażysta

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trenerzy bramkarzy 

  • Jacek Moskwa - 509 648 853 -  (I Zespół, grupa TOP)
  • Kamil Kosut  - 667 228 056 ( grupy młodzieżowe)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trenerzy przygotowania motorycznego:

  • Jacek Rokosa - 667 303 993
  • Radosław Hryniewicki530 311 774
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Trener koordynator grup młodzieżowych:
Trener koordynator grup młodzieżowych - żak, skrzat, akademia przedszkolaka:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Rocznik 1999/2000 - Junior Starszy - A 1 :
  • Tomasz Szymczak 603 522 909
  • wakat  - asystent trenera 

Rocznik 2001/2002 - Junior Młodszy - B 1:

  • Robert Siuda 661 541 756
  • Adrian Pasieka  - asystent trenera 

Rocznik 2003 - Trampkarz Starszy - C 1:

  • Robert Siuda 661 541 756
  • Adrian Pasieka - asystent trenera

Rocznik 2004 - Trampkarz Młodszy - C 2 :

  • Paweł Ściebura 667 129 196
  • Mateusz Kulig - asystent trenera

Rocznik 2005 - Młodzik Starszy - D 1 :

  • Paweł Rycharski  535 002 223
  • Tomasz Szymczak  - asystent trenera

Rocznik 2006 - Młodzik Młodszy - D 2 :

  • Piotr Bański 603 318 594
  • Mariusz Czok -  asystent trenera

Rocznik 2007 - Orlik Starszy E 1 :

  • Mariusz Czok 883 129 925
  • Bartłomiej Roratt - asystent trenera 

Rocznik 2008 - Orlik Młodszy  E 2 :

  • Michał Jelonek 509 893 116
  • Karol Pikoń - 530 534 626

Rocznik 2009 - Żak Starszy - F 1 :

  • Patryk Mrugacz 724 740 212
  • Wojciech Ślęzański 880 006 643

Rocznik 2010 - Żak Młodszy - F 2 :

  • Michał Jelonek 509 893 116
  • Mateusz Kulig  - asystent

Rocznik 2011 - Żak Młodszy - F 2 :

  • Wojciech Ślęzański 880 006 643
  • Karol Pikoń - 530 534 626

Rocznik 2012 - Skrzat  :

  • Dominik Goliński 731 180 289
  • Marek Szyduk - asystent

Akademia Przedszkolaka r. 2012/2013

  • Magdalena Świerdza 783 518 721
  • Sławomir Ogłaza 793 787 587

Akademia Przedszkolaka r. 2013/2014

  • Dawid Melanowicz  607-995-727
  • Anna Osiewacz - asystent
     


 

Mapa dojazdu


NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XVIII Kolejka
Sobota, 10.03.2018 godz. 00:00
Stadion Miedź II Legnica Legnica ul. Orła Białego 1
Miedź II Legnica
vs
Skra Częstochowa
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XVII Kolejka
Niedziela, 19.11.2017
Stal Bielsko Biała
0 : 0
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
ARTO Piekarnia TeleTorty Polmarkus System_info_czewa Partner Nadwozia MPK Linex sgp Częstochowa Decathlon KIK Jędryka PKS Częstochowa Kubik 4sport.pl Michaś Inel Serwis Bartex Radio_Fon bonsai Stolzle Stacherczak Bombka Kontur Druk VIP Cathering Radio Jura
XVIII Kolejka
I Zespół - III liga
Ruch Zdzieszowice Falubaz Zielona Góra -:-
Pniówek Pawłowice Śl. Gwarek Tarnowskie Góry -:-
Górnik II Zabrze Piast Żmigród -:-
Lechia Dzierżoniów Zagłębie II Lubin -:-
Ślęza Wrocław Stal Brzeg -:-
KS Polkowice Unia Turza Śląska -:-
Rekord Bielsko Biała Stilon Gorzów -:-
Stal Bielsko Biała Polonia Głubczyce -:-
Miedź II Legnica Skra Częstochowa -:-
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 17 36 24:6
2 Stal Brzeg 17 33 43:26
3 Ślęza Wrocław 17 33 36:28
4 Gwarek Tarnowskie Góry 17 31 28:21
5 Stilon Gorzów 17 28 36:26
6 KS Polkowice 17 27 29:26
7 Lechia Dzierżoniów 17 26 28:24
8 Górnik II Zabrze 17 25 36:31
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Daniel Rumin8
2Piotr Mastalerz3
2Dawid Niedbała3
GRA MŁODA SKRA
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. X Kolejka
Czwartek, 16.11.2017
Skra Częstochowa
1 : 0
MKS Myszków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 18.11.2017
Skra Częstochowa
0 : 2
Piast Gliwice
Rocznik 2002 - ŚLT C1 - II liga śląska - KONIEC. XIV Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 1
UKS Ruch Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 12.11.2017
Gol Bieruń
0 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 05.11.2017
MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
6 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - III liga śląska. X Kolejka
Czwartek, 09.11.2017
MOSiR Myszków
2 : 2
Skra II Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - III liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 04.11.2017
Skra I Częstochowa
1 : 1
Raków Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. XIV Kolejka
Piątek, 03.11.2017
Skra Częstochowa
14 : 3
Lot I Konopiska
Rocznik 2008 - ORLIK ST. III - E1. XIV Kolejka
Piątek, 03.11.2017
Sokół Olsztyn
4 : 3
Skra III Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 12 33 131:9
2 Raków Częstochowa 12 30 123:11
3 MKS Myszków 12 29 57:12
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Piast Gliwice 14 37 44:18
2 GKS Gieksa Katowice 14 35 56:18
3 Górnik Zabrze S.A. 14 23 31:20
...
5 Skra Częstochowa 14 18 15:22
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Podbeskidzie Bielsko Biała 14 29 30:20
2 Zagłębie Sosnowiec 14 27 20:10
3 Górnik Zabrze 14 23 22:15
...
8 Skra Częstochowa 14 3 7:39