Kontakt

KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
42-226 Częstochowa, ul. Loretańska 20
NIP: 573 - 280 - 14 - 81

tel./fax. 34 361 05 04
e-mail: sekretariat@ks-skra.pl

Godziny pracy sekretariatu:
Poniedziałek - Piatek :  8:30 - 16:30


NUMER KONTA GŁÓWNEGO: 

43 1090 1795 0000 0001 1637 1495 - Santander Bank



NUMER KONTA POMOCNICZEGO:  tylko opłaty treningowe

08 1090 1795 0000 0001 4178 4573 - Santander Bank

 

NUMER KONTA POMOCNICZEGO:  tylko wpłaty na obozy sportowe, wpisowe na turnieje

06 1090 1795 0000 0001 4178 4706  - Santander Bank

 

NUMER KONTA POMOCNICZEGO:  - III liga kobiet

79 1090 1795 0000 0001 4178 4653 - Santander Bank


 

ZARZĄD


 

Prezes
Wiceprezes ds. organizacyjno-finansowych

 

STRUKTURA ORGANIZACYJNA


DYREKTOR SPORTOWY ds. piłki młodzieżowej

Tomasz Musiał 
email: mustom@interia.pl 
tel.: 601 093 298
 

SEKRETARIAT KLUBU - tel.: 0/34 361 05 04

Specjalista ds. biurowych:

Aleksandra Kmieć
sekretariat@ks-skra.pl

Specjalista ds. rachunkowo - księgowych:

Anna Madej Dzięgielewska tel.:
anna.madej@ks-skra.pl
 

DZIAŁ MARKETINGU I KONTAKTU Z MEDIAMI

Kierownik działu marketingu:

Bartosz Błach
bartosz.blach@ks-skra.pl
tel.: 693 822 857

I ZESPÓŁ - II LIGA PZPN

Kierownik I zespołu

Łukasz Pietrasiński
kierownik@ks-skra.pl
tel.: 602 578 278

DZIAŁ SKAUTINGU

skauting@ks-skra.pl


KADRA TRENERSKA:


Sztab szkoleniowy -   pierwszy zespół  - Seniorzy II liga PZPN:

  • Paweł Ściebura  - pierwszy trener - II liga PZPN
  • Jacek Rokosa - asystent trenera - trener przygotowania motorycznego
  • Grzegorz Świtała - trener bramkarzy
  • Paweł Osiński - fizjioterapeuta

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trenerzy bramkarzy 

  • Grzegorz Świtała - pierwszy zespół
  • Kamil Strzelczyk - grupy młodzieżowe
  • Przemysław Woldan - grupy młodzieżowe

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trenerzy przygotowania motorycznego:

  • Jacek Rokosa - 667 303 993
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Trener koordynator grup młodzieżowych:
  • Tomasz Musiał   mustom@interia.pl   , tel.: 601 093 298 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Rocznik 2000/2001 - I LIga Śląska A1 :
  • Tomasz Szymczak - 603 522 909 

Rocznik 2002/2003 - II Liga Śląska B1:

  • Robert Siuda - 661 541 756
  • Piotr Bański - 603 318 594

Rocznik 2004 - II Liga Śląska C1 :

  • Piotr Bański 603 318 594
  • Krzysztof Napora - 663 615 447

Rocznik 2005 - II LIga Śląska C2 :

  • Paweł Rycharski  535 002 223
  • Tomasz Szymczak  - 603 522 909

Rocznik 2006 - II Liga Śląska D1 :

  • Robert  Siuda  - 661 541 756
  • Patryk  Mrugacz - 724 740 212

Rocznik 2007 - III Liga Śląska D2 :

  • Mariusz Czok 883 129 925
  • Maciej Suszczyk - 668 268 604

Rocznik 2008 - Liga "O" E1 :

  • Karol Pikoń - 530 534 626
  • Wojciech Ślęzański  - 880 006 643

Rocznik 2009 - Liga "O" E1 :

  • Mariusz Czok -883 129 925
  • Maciej Suszczyk - 668 268 604

Rocznik 2010 - Liga "O" E2 :

  • Karol Pikoń 530 534 626
  • Mateusz Kulig  693 298 634

Rocznik 2011 - Żak :

  • Wojciech Ślęzański 880 006 643
  • Małgorzata Mazur 732 005 787

Rocznik 2012 - Żak:

  • Patryk Mrugacz 724 740 212
  • Dominik Goliński 731 180 289

Akademia Przedszkolaka

AP KSIĘZYCOWA:

  • Małgorzata Mazur  - 732 005 787
  • Marek Szyduk  - 782 684 815

AP SIKORSKIEGO:

  • Dawid Melanowicz  - 607 995 727
  • Marek Szyduk  - 782 684 815

AP JESIENNA:

  • Magdalena Świerdza  - 783 518 721
  • Karol Tomczyk  - 790 354 504

Mapa dojazdu do klubu


OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Kontur Druk VITABRI TeleTorty Emantia Kserograf 4sport.pl Stacherczak Decathlon Inel Serwis Radio_Fon KIK Midex Immuno Lab Foto Rek ARTO Piekarnia Linex MURAX MPK Forma Partner Nadwozia Limpol SERVECOM Bombka Polmarkus Universal24 bonsai MB Medica System_info_czewa Jędryka Częstochowa Manager Art Kubik Allegro Bartex Radio Jura Michaś
XXXIV Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Siarka Tarnobrzeg Skra Częstochowa 2:1
Widzew Łódź Olimpia Grudziądz 1:2
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 1:0
Górnik Łęczna Radomiak Radom 5:2
Błękitni Stargard GKS Bełchatów 0:0
Elana Toruń Olimpia Elbląg 1:2
Resovia Rzeszów Rozwój Katowice 1:3
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków 3:0
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola 1:3
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 11:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
ROW 1964 Rybnik
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XII Kolejka
Niedziela, 12.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Stadion Śląski Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Victoria Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. XI Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 14:30
Stadion Rekord Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Startowa 13
Rekord Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. VIII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 10:00
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVI Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
4 : 1
Rozwój Katowice
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
0 : 2
Ruch Chorzów S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 25 48 58:38
2 Zagłebie S.A. Sosnowiec 26 44 62:48
3 Górnik Zabrze S.S.A. 25 43 68:33
...
7 Skra Częstochowa 26 41 46:38
...
16 Zapora Wapienica 26 1 19:190
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 9 23 23:3
2 Ruch Chorzów S.A. 9 19 22:15
3 Ruch Radzionków 10 17 23:18
...
6 Skra Częstochowa 10 8 9:17
...
8 Stadion Śląski Chorzów 9 4 11:22