TERMINARZ - Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - III liga śląska / Sezon 2018/2019
IX Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Lelovia Lelów Znicz Kłobuck 2019-05-16 17:30 4:0
Skra III Częstochowa 07 Pogoń Kamyk 2019-05-18 10:00 4:0
KOS Victoria Częstochowa Warta Mstów 2019-05-20 17:00 -:-
Ajaks Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-05-18 11:30 1:0
X Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Znicz Kłobuck KOS Victoria Częstochowa 2019-05-22 16:30 -:-
Pogoń Kamyk Ajaks Częstochowa 2019-05-25 13:00 -:-
Warta Mstów Skra III Częstochowa 07 2019-05-25 13:00 -:-
Skra II Częstochowa Lelovia Lelów 2019-05-27 17:00 -:-
I kolejka / Runda jesienna
Orlik Blachownia AS Lubliniec 2018-08-25 10:00 3:3
KOS Victoria Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-08-25 10:00 2:3
Skra II Częstochowa Lelovia Lelów 2018-08-25 10:00 2:1
II Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów Stradom Częstochowa 2018-09-01 10:00 5:0
AS Lubliniec KOS Victoria Częstochowa 2018-09-01 10:00 6:0
MOSiR Myszków Orlik Blachownia 2018-09-01 10:00 1:1
III Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa AS Lubliniec 2018-09-04 17:30 0:4
KOS Victoria Częstochowa MOSiR Myszków 2018-09-04 17:30 4:0
Orlik Blachownia Skra II Częstochowa 2018-09-04 17:30 0:7
IV Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów AS Lubliniec 2018-09-08 10:00 2:3
MOSiR Myszków Stradom Częstochowa 2018-09-08 10:00 2:0
Skra II Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2018-09-09 14:30 4:1
V Kolejka / Runda jesienna
AS Lubliniec MOSiR Myszków 2018-09-14 18:00 3:1
Orlik Blachownia Lelovia Lelów 2018-09-15 10:00 4:3
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-16 10:00 0:10
VII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Lelovia Lelów 2018-09-29 09:00 2:6
Stradom Częstochowa Orlik Blachownia 2018-09-29 10:00 3:4
MOSiR Myszków Skra II Częstochowa 2018-09-29 10:00 1:6
VIII Kolejka / Runda jesienna
AS Lubliniec Orlik Blachownia 2018-10-06 10:00 6:1
Stradom Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2018-10-06 10:00 1:2
Lelovia Lelów Skra II Częstochowa 2018-10-06 10:00 0:4
IX Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Lelovia Lelów 2018-10-09 16:30 3:1
KOS Victoria Częstochowa AS Lubliniec 2018-10-09 16:30 0:3
Orlik Blachownia MOSiR Myszków 2018-10-09 16:30 3:0
X Kolejka / Runda jesienna
MOSiR Myszków KOS Victoria Częstochowa 2018-10-13 10:00 1:3
AS Lubliniec Stradom Częstochowa 2018-10-13 10:00 4:0
Skra II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-10-13 09:30 2:0
XI Kolejka / Runda jesienna
AS Lubliniec Lelovia Lelów 2018-10-20 09:00 4:1
Stradom Częstochowa MOSiR Myszków 2018-10-20 10:00 7:1
KOS Victoria Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-10-20 09:00 0:0
VI Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów MOSiR Myszków 2018-09-22 10:00 5:0
Orlik Blachownia KOS Victoria Częstochowa 2018-09-29 10:00 5:1
Skra II Częstochowa AS Lubliniec 2018-09-23 10:00 0:1
XII Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów Orlik Blachownia 2018-10-27 10:00 1:5
MOSiR Myszków AS Lubliniec 2018-10-27 10:00 2:4
Skra II Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-10-27 14:30 2:0
XIII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Orlik Blachownia 2018-11-03 09:00 4:3
MOSiR Myszków Lelovia Lelów 2018-11-03 10:00 1:3
AS Lubliniec Skra II Częstochowa 2018-11-03 09:00 0:0
XIV Kolejka / Runda jesienna
Lelovia Lelów KOS Victoria Częstochowa 2018-11-10 10:00 4:1
Orlik Blachownia Stradom Częstochowa 2018-11-10 10:00 3:4
Skra II Częstochowa MOSiR Myszków 2018-11-11 14:30 3:0
I Kolejka / Runda wiosenna
Lelovia Lelów Warta Mstów 2019-03-23 11:00 0:2
KOS Victoria Częstochowa Skra III Częstochowa 07 2019-03-24 10:00 4:2
Ajaks Częstochowa Znicz Kłobuck 2019-03-23 11:00 5:1
Skra II Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-03-24 14:00 7:0
II Kolejka / Runda wiosenna
Znicz Kłobuck Lelovia Lelów 2019-03-30 12:30 1:1
Pogoń Kamyk Skra III Częstochowa 07 2019-03-30 13:00 3:1
Warta Mstów KOS Victoria Częstochowa 2019-04-03 17:00 5:2
Skra II Częstochowa Ajaks Częstochowa 2019-03-30 10:00 4:2
III Kolejka / Runda wiosenna
Skra III Częstochowa 07 Warta Mstów 2019-04-06 10:00 0:2
KOS Victoria Częstochowa Znicz Kłobuck 2019-04-07 10:00 4:0
Ajaks Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-03-07 11:00 7:0
Lelovia Lelów Skra II Częstochowa 2019-04-06 16:00 1:3
IV Kolejka / Runda wiosenna
Znicz Kłobuck Skra III Częstochowa 07 2019-04-17 16:30 2:1
Pogoń Kamyk Warta Mstów 2019-04-13 13:00 0:5
Ajaks Częstochowa Lelovia Lelów 2019-04-13 13:00 8:3
Skra II Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2019-04-14 13:30 6:1
V Kolejka / Runda wiosenna
Lelovia Lelów Pogoń Kamyk 2019-04-23 17:00 6:1
Warta Mstów Znicz Kłobuck 2019-04-23 17:00 5:1
KOS Victoria Częstochowa Ajaks Częstochowa 2019-04-24 17:00 0:4
Skra III Częstochowa 07 Skra II Częstochowa 2019-04-23 16:00 0:2
VI Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks Częstochowa Skra III Częstochowa 07 2019-04-27 13:00 5:1
Lelovia Lelów KOS Victoria Częstochowa 2019-04-27 16:00 7:2
Pogoń Kamyk Znicz Kłobuck 2019-04-30 16:45 0:2
Skra II Częstochowa Warta Mstów 2019-04-28 14:30 3:2
VII Kolejka / Runda wiosenna
Skra III Częstochowa 07 Lelovia Lelów 2019-05-04 12:00 15:2
Warta Mstów Ajaks Częstochowa 2019-05-04 14:00 4:3
KOS Victoria Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-05-05 10:00 1:0
Znicz Kłobuck Skra II Częstochowa 2019-05-04 10:00 0:5
VIII Kolejka / Runda wiosenna
Skra III Częstochowa 07 KOS Victoria Częstochowa 2019-05-11 12:00 7:2
Znicz Kłobuck Ajaks Częstochowa 2019-05-11 13:00 1:4
Warta Mstów Lelovia Lelów 2019-05-11 13:00 1:1
Pogoń Kamyk Skra II Częstochowa 2019-05-11 13:00 0:3
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Jędryka Linex System_info_czewa Midex MB Medica VITABRI Radio_Fon Universal24 TeleTorty Kubik Immuno Lab MPK Forma MURAX Bartex bonsai Stacherczak Decathlon Kontur Druk 4sport.pl Michaś Częstochowa SERVECOM Limpol Allegro Manager Art Bombka Polmarkus Inel Serwis Kserograf KIK ARTO Piekarnia Emantia Partner Nadwozia Radio Jura Foto Rek
XXXIV Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Siarka Tarnobrzeg Skra Częstochowa 2:1
Widzew Łódź Olimpia Grudziądz 1:2
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 1:0
Górnik Łęczna Radomiak Radom 5:2
Błękitni Stargard GKS Bełchatów 0:0
Elana Toruń Olimpia Elbląg 1:2
Resovia Rzeszów Rozwój Katowice 1:3
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków 3:0
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola 1:3
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 11:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
ROW 1964 Rybnik
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XII Kolejka
Niedziela, 12.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Stadion Śląski Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Victoria Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. XI Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 14:30
Stadion Rekord Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Startowa 13
Rekord Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. VIII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 10:00
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVI Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
4 : 1
Rozwój Katowice
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
0 : 2
Ruch Chorzów S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 25 48 58:38
2 Zagłebie S.A. Sosnowiec 26 44 62:48
3 Górnik Zabrze S.S.A. 25 43 68:33
...
7 Skra Częstochowa 26 41 46:38
...
16 Zapora Wapienica 26 1 19:190
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 9 23 23:3
2 Ruch Chorzów S.A. 9 19 22:15
3 Ruch Radzionków 10 17 23:18
...
6 Skra Częstochowa 10 8 9:17
...
8 Stadion Śląski Chorzów 9 4 11:22