TERMINARZ - Rocznik 2006 - MŁODZIK II - D2 - III liga śląska / Sezon 2017/2018
XIV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Orzeł Kiedrzyn AS Lubliniec 2018-06-16 10:00 0:10
Stradom Częstochowa Orlik Blachownia 2018-06-16 10:00 1:1
Ajaks II Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-06-16 10:00 1:3
Skra II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-06-16 09:00 0:3
I Kolejka / Runda jesienna
Jurajskie Wilki Częstochowa Czarni Starcza 2017-09-02 10:00 4:2
Fair Play Koziegłowy ISD-AJD Częstochowa 2017-09-04 17:30 2:1
Polonia Poraj Skra II Częstochowa 2017-09-02 10:00 0:7
II Kolejka / Runda jesienna
Polonia Poraj Fair Play Koziegłowy 2017-09-09 10:00 0:1
ISD-AJD Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2017-09-10 16:00 5:5
Skra II Częstochowa Czarni Starcza 2017-09-09 12:00 25:0
III Kolejka / Runda jesienna
Jurajskie Wilki Częstochowa Polonia Poraj 2017-09-16 10:00 4:0
Czarni Starcza ISD-AJD Częstochowa 2017-09-16 10:00 1:9
Fair Play Koziegłowy Skra II Częstochowa 2017-09-16 10:00 1:1
IV Kolejka / Runda jesienna
Polonia Poraj Czarni Starcza 2017-09-21 16:30 -:-
Fair Play Koziegłowy Jurajskie Wilki Częstochowa 2017-09-23 10:00 4:0
Skra II Częstochowa ISD-AJD Częstochowa 2017-09-26 17:30 5:0
V Kolejka / Runda jesienna
Czarni Starcza Fair Play Koziegłowy 2017-09-30 10:00 1:6
ISD-AJD Częstochowa Polonia Poraj 2017-10-01 16:00 3:1
Jurajskie Wilki Częstochowa Skra II Częstochowa 2017-09-30 10:00 1:13
VI Kolejka / Runda jesienna
Czarni Starcza Jurajskie Wilki Częstochowa 2017-10-07 10:00 1:17
ISD-AJD Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-10-08 16:00 0:2
Skra II Częstochowa Polonia Poraj 2017-10-07 12:00 0:0
VII Kolejka / Runda jesienna
Jurajskie Wilki Częstochowa ISD-AJD Częstochowa 2017-10-11 17:00 2:5
Fair Play Koziegłowy Polonia Poraj 2017-10-14 10:00 6:1
Czarni Starcza Skra II Częstochowa 2017-10-14 14:00 0:12
VIII Kolejka / Runda jesienna
ISD-AJD Częstochowa Czarni Starcza 2017-10-17 18:40 7:0
Polonia Poraj Jurajskie Wilki Częstochowa 2017-10-21 10:00 5:0
Skra II Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-10-21 10:00 3:3
IX Kolejka / Runda jesienna
Czarni Starcza Polonia Poraj 2017-10-28 10:00 2:11
Jurajskie Wilki Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-10-28 10:00 1:2
ISD-AJD Częstochowa Skra II Częstochowa 2017-10-29 16:00 2:3
X Kolejka / Runda jesienna
Fair Play Koziegłowy Czarni Starcza 2017-11-04 10:00 5:3
Polonia Poraj ISD-AJD Częstochowa 2017-11-04 10:00 3:0
Skra II Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2017-11-04 12:00 13:0
I Kolejka / Runda wiosenna
Stradom Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-04-03 17:00 0:4
AS Lubliniec Ajaks I Częstochowa 2018-04-03 17:00 3:0
Ajaks II Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-04-03 17:00 2:0
Skra II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-04-03 18:00 5:0
II Kolejka / Runda wiosenna
Orlik Blachownia AS Lubliniec 2018-04-07 10:00 0:3
Ajaks II Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-04-07 10:00 2:3
Orzeł Kiedrzyn Ajaks I Częstochowa 2018-04-07 10:00 0:11
Skra III Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-07 10:00 4:1
III Kolejka / Runda wiosenna
AS Lubliniec Skra III Częstochowa 2018-04-17 19:00 1:0
Ajaks I Częstochowa Orlik Blachownia 2018-04-14 10:00 9:1
Stradom Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-04-14 10:00 5:0
Skra II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-04-14 10:00 4:2
IV Kolejka / Runda wiosenna
Orzeł Kiedrzyn Orlik Blachownia 2018-04-21 10:00 -:-
Skra III Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-04-21 10:00 2:2
Ajaks II Częstochowa AS Lubliniec 2018-04-21 10:00 1:3
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-21 10:00 1:4
V Kolejka / Runda wiosenna
AS Lubliniec Stradom Częstochowa 2018-04-28 10:00 1:1
Ajaks I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-04-28 10:00 4:2
Orlik Blachownia Skra III Częstochowa 2018-04-28 10:00 0:11
Skra II Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-04-28 10:00 8:2
VI Kolejka / Runda wiosenna
Orzeł Kiedrzyn Skra III Częstochowa 2018-05-01 10:00 0:10
Ajaks II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-05-01 10:00 7:1
Stradom Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-01 10:00 3:2
Skra II Częstochowa AS Lubliniec 2018-05-01 10:00 2:0
VII Kolejka / Runda wiosenna
AS Lubliniec Orzeł Kiedrzyn 2018-05-05 10:00 10:1
Orlik Blachownia Stradom Częstochowa 2018-05-05 10:00 1:1
Skra III Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-05-05 10:00 3:1
Ajaks I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-05 10:00 3:1
VIII Kolejka / Runda wiosenna
Orzeł Kiedrzyn Ajaks II Częstochowa 2018-05-12 10:00 1:2
Skra III Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-05-12 10:00 2:1
Ajaks I Częstochowa AS Lubliniec 2018-05-12 10:00 2:0
Orlik Blachownia Skra II Częstochowa 2018-05-12 10:00 1:1
IX Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks I Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-05-19 10:00 12:0
AS Lubliniec Orlik Blachownia 2018-05-19 10:00 5:0
Stradom Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-05-19 10:00 3:7
Skra II Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-05-24 18:30 1:3
X Kolejka / Runda wiosenna
Orzeł Kiedrzyn Stradom Częstochowa 2018-05-26 10:00 0:1
Skra III Częstochowa AS Lubliniec 2018-05-26 10:00 2:0
Orlik Blachownia Ajaks I Częstochowa 2018-05-26 10:00 2:4
Ajaks II Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-26 10:00 1:2
XI Kolejka / Runda wiosenna
Orlik Blachownia Orzeł Kiedrzyn 2018-05-30 17:00 6:0
Ajaks I Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-05-30 17:00 0:1
AS Lubliniec Ajaks II Częstochowa 2018-05-30 17:00 5:0
Skra II Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-05-30 18:00 3:1
XII Kolejka / Runda wiosenna
Stradom Częstochowa AS Lubliniec 2018-06-02 10:00 1:3
Ajaks II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-06-02 10:00 2:5
Skra III Częstochowa Orlik Blachownia 2018-06-14 17:00 1:1
Orzeł Kiedrzyn Skra II Częstochowa 2018-06-02 10:00 1:5
XIII Kolejka / Runda wiosenna
Skra III Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-06-09 10:00 10:1
Orlik Blachownia Ajaks II Częstochowa 2018-06-09 10:00 4:2
Ajaks I Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-06-09 10:00 3:0
AS Lubliniec Skra II Częstochowa 2018-06-09 10:00 3:1
Półkolonie
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. I Kolejka
Sobota, 21.07.2018 godz. 18:00
Stadion Radomiak Radom Radom, ul. Narutowicza 9
Radomiak Radom
vs
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Częstochowa Le Cidre Kubik SERVECOM Polmarkus Stolzle Stacherczak KIK 4sport.pl Decathlon PKS Częstochowa Michaś aleksandria Radio Jura System_info_czewa bonsai Bombka Kserograf Radio_Fon Linex TeleTorty MB Medica MPK ARTO Piekarnia Bartex Inel Serwis Partner Nadwozia Kontur Druk Jędryka
I Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Gryf Wejherowo Górnik Łęczna -:-
ROW 1964 Rybnik Stal Stalowa Wola -:-
Resovia Rzeszów Znicz Pruszków -:-
Elana Toruń Rozwój Katowice -:-
Widzew Łódź Olimpia Elbląg -:-
Błękitni Stargard Szczeciński Olimpia Grudziądz -:-
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów -:-
Siarka Tarnobrzeg Ruch Chorzów -:-
Radomiak Radom Skra Częstochowa -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Olimpia Elbląg 0 0 0:0
2 Olimpia Grudziądz 0 0 0:0
3 Ruch Chorzów 0 0 0:0
4 Rozwój Katowice 0 0 0:0
5 Znicz Pruszków 0 0 0:0
6 Górnik Łęczna 0 0 0:0
7 Stal Stalowa Wola 0 0 0:0
8 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0:0
...
18 GKS Bełchatów 0 -2 0:0
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. XXII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
Grom Miedźno
0 : 11
Skra Częstochowa
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 14.06.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - II liga śląska. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Bytomski Sport
2 : 3
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. X Kolejka
Piątek, 08.06.2018
Skra I Częstochowa
12 : 1
Liswarta Krzepice
Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Raków Częstochowa
5 : 3
Skra II Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 21 60 203:14
2 Raków Częstochowa 21 52 167:19
3 Sparta Lubliniec 21 45 73:48
...
13 Płomień Kuźnica Marianowa 12 0 12:122
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze S.A. 14 34 40:12
2 GKS Gieksa Katowice 14 29 37:12
3 Skra Częstochowa 14 28 33:11
...
8 Sarmacja Będzin 14 1 10:53
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 33 53:16
2 Gwarek Zabrze 14 33 44:19
3 Piast Gliwice S.A. 14 31 40:13
...
8 Juventus Academy Piekary Śląskie 14 2 10:53