TERMINARZ - Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O / Sezon 2018/2019
VI Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Olimpia Truskolasy Naprzód Ostrowy 2019-05-18 11:00 -:-
Amator Golce Unia Rędziny 2019-05-19 10:00 0:5
Polonia Unia Widzów Metal Rzeki Wielkie 2019-05-19 10:00 7:3
Skra III Częstochowa r.04 Grom Poczesna 2019-05-18 12:00 9:0
VII Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Olimpia Truskolasy Amator Golce 2019-05-25 11:00 -:-
Grom Poczesna Unia Rędziny 2019-05-26 10:00 -:-
Metal Rzeki Wielkie Naprzód Ostrowy 2019-05-26 10:00 -:-
Polonia Unia Widzów Skra III Częstochowa r.04 2019-05-26 10:00 -:-
I Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
KOS Victoria Częstochowa Górnik Zabrze SSA 2018-08-26 13:00 2:2
MKS Zaborze Zabrze GKS GieKSa Katowice 2018-08-26 11:00 1:3
Gwarek Zabrze Rozwój Katowice 2018-08-26 11:00 7:1
MUKP Dąbrowa Górnicza Skra III Częstochowa r.04 2018-08-26 11:00 3:1
II Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-08-30 13:00 4:1
Górnik Zabrze SSA Rozwój Katowice 2018-08-30 17:00 1:5
KOS Victoria Częstochowa MKS Zaborze Zabrze 2018-08-30 18:00 1:1
Skra III Częstochowa r.04 Gwarek Zabrze 2018-08-30 11:00 2:1
III Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MKS Zaborze Zabrze Górnik Zabrze SSA 2018-09-02 11:00 2:7
Gwarek Zabrze GKS GieKSa Katowice 2018-09-02 11:00 2:2
MUKP Dąbrowa Górnicza KOS Victoria Częstochowa 2018-09-03 18:00 2:2
Rozwój Katowice Skra III Częstochowa r.04 2018-09-02 15:30 2:2
IV Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Rozwój Katowice 2018-09-08 09:00 3:2
MKS Zaborze Zabrze MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-09 09:00 3:1
KOS Victoria Częstochowa Gwarek Zabrze 2018-09-09 11:00 1:4
Górnik Zabrze SSA Skra III Częstochowa r.04 2018-09-08 09:00 5:0
V Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Górnik Zabrze SSA 2018-09-16 09:00 2:2
Gwarek Zabrze MKS Zaborze Zabrze 2018-09-16 11:00 2:3
Rozwój Katowice KOS Victoria Częstochowa 2018-09-16 13:30 2:0
Skra III Częstochowa r.04 GKS GieKSa Katowice 2018-09-16 14:30 2:1
VI Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA GKS GieKSa Katowice 2018-09-22 09:00 2:3
MKS Zaborze Zabrze Rozwój Katowice 2018-09-23 09:00 4:2
Gwarek Zabrze MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-25 13:00 6:6
KOS Victoria Częstochowa Skra III Częstochowa r.04 2018-09-23 16:00 0:2
VII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice KOS Victoria Częstochowa 2018-09-30 09:00 2:0
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze SSA 2018-09-30 10:00 1:6
Rozwój Katowice MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-30 15:30 3:1
Skra III Częstochowa r.04 MKS Zaborze Zabrze 2018-09-30 12:00 1:2
VIII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice MKS Zaborze Zabrze 2018-10-06 09:00 3:1
Górnik Zabrze SSA KOS Victoria Częstochowa 2018-10-06 11:00 5:2
Rozwój Katowice Gwarek Zabrze 2018-10-07 10:00 5:2
Skra III Częstochowa r.04 MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-07 10:00 0:4
IX Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MKS Zaborze Zabrze KOS Victoria Częstochowa 2018-10-13 11:30 0:1
MUKP Dąbrowa Górnicza GKS GieKSa Katowice 2018-10-14 09:00 0:1
Rozwój Katowice Górnik Zabrze SSA 2018-10-14 15:30 3:0
Gwarek Zabrze Skra III Częstochowa r.04 2018-10-14 13:30 4:0
X Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA MKS Zaborze Zabrze 2018-10-20 09:00 5:0
KOS Victoria Częstochowa MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-21 13:00 1:2
GKS GieKSa Katowice Gwarek Zabrze 2018-10-21 13:00 2:2
Skra III Częstochowa r.04 Rozwój Katowice 2018-10-21 10:00 1:3
XI Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza MKS Zaborze Zabrze 2018-10-28 09:00 6:0
Gwarek Zabrze KOS Victoria Częstochowa 2018-10-28 10:00 5:1
Rozwój Katowice GKS GieKSa Katowice 2018-10-28 15:30 2:0
Skra III Częstochowa r.04 Górnik Zabrze SSA 2018-10-26 14:30 1:4
XII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-11-03 09:00 4:0
MKS Zaborze Zabrze Gwarek Zabrze 2018-11-04 09:00 2:0
KOS Victoria Częstochowa Rozwój Katowice 2018-11-04 13:00 3:2
GKS GieKSa Katowice Skra III Częstochowa r.04 2018-11-04 13:00 4:0
XIII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Górnik Zabrze SSA 2018-11-11 09:00 2:2
MUKP Dąbrowa Górnicza Gwarek Zabrze 2018-11-11 09:30 1:1
Rozwój Katowice MKS Zaborze Zabrze 2018-11-11 13:00 5:0
Skra III Częstochowa r.04 KOS Victoria Częstochowa 2018-11-11 12:00 4:2
XIV Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA Gwarek Zabrze 2018-11-17 09:00 5:1
MUKP Dąbrowa Górnicza Rozwój Katowice 2018-11-18 09:00 3:2
KOS Victoria Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-11-18 13:00 0:1
MKS Zaborze Zabrze Skra III Częstochowa r.04 2018-11-18 09:00 2:1
I Kolejka / Runda wiosenna
Grom Poczesna Polonia Unia Widzów 2019-04-07 10:00 1:0
Metal Rzeki Wielkie Amator Golce 2019-04-07 10:00 7:0
Olimpia Truskolasy Unia Rędziny 2019-04-07 10:00 3:4
Naprzód Ostrowy Skra III Częstochowa r.04 2019-04-07 10:00 1:3
II Kolejka / Runda wiosenna
Metal Rzeki Wielkie Olimpia Truskolasy 2019-04-14 10:00 2:5
Naprzód Ostrowy Grom Poczesna 2019-04-14 10:00 2:1
Unia Rędziny Polonia Unia Widzów 2019-04-14 10:00 4:0
Amator Golce Skra III Częstochowa r.04 2019-04-14 10:00 2:7
III Kolejka / Runda wiosenna
Polonia Unia Widzów Naprzód Ostrowy 2019-04-28 10:00 0:3
Amator Golce Grom Poczesna 2019-04-28 10:00 0:3
Unia Rędziny Metal Rzeki Wielkie 2019-04-28 10:00 4:1
Skra III Częstochowa r.04 Olimpia Truskolasy 2019-04-28 10:00 6:3
IV Kolejka / Runda wiosenna
Grom Poczesna Olimpia Truskolasy 2019-05-04 10:00 -:-
Naprzód Ostrowy Unia Rędziny 2019-05-05 10:00 2:2
Polonia Unia Widzów Amator Golce 2019-05-05 10:00 5:0
Skra III Częstochowa r.04 Metal Rzeki Wielkie 2019-05-05 10:00 10:1
V Kolejka / Runda wiosenna
Olimpia Truskolasy Polonia Unia Widzów 2019-05-11 11:00 -:-
Metal Rzeki Wielkie Grom Poczesna 2019-05-12 10:00 1:1
Amator Golce Naprzód Ostrowy 2019-05-12 10:00 -:-
Unia Rędziny Skra III Częstochowa r.04 2019-05-11 12:30 4:2
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Forma Manager Art TeleTorty Decathlon Inel Serwis Polmarkus MPK ARTO Piekarnia Radio Jura Emantia 4sport.pl System_info_czewa KIK MB Medica VITABRI Bartex Częstochowa Kubik SERVECOM Foto Rek Jędryka Limpol Kserograf Allegro MURAX Linex Radio_Fon Partner Nadwozia Universal24 Bombka Stacherczak Kontur Druk bonsai Midex Immuno Lab Michaś
XXXIV Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Siarka Tarnobrzeg Skra Częstochowa 2:1
Widzew Łódź Olimpia Grudziądz 1:2
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 1:0
Górnik Łęczna Radomiak Radom 5:2
Błękitni Stargard GKS Bełchatów 0:0
Elana Toruń Olimpia Elbląg 1:2
Resovia Rzeszów Rozwój Katowice 1:3
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków 3:0
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola 1:3
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 11:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
ROW 1964 Rybnik
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XII Kolejka
Niedziela, 12.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Stadion Śląski Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Victoria Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. XI Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 14:30
Stadion Rekord Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Startowa 13
Rekord Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. VIII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 10:00
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVI Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
4 : 1
Rozwój Katowice
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
0 : 2
Ruch Chorzów S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 25 48 58:38
2 Zagłebie S.A. Sosnowiec 26 44 62:48
3 Górnik Zabrze S.S.A. 25 43 68:33
...
7 Skra Częstochowa 26 41 46:38
...
16 Zapora Wapienica 26 1 19:190
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 9 23 23:3
2 Ruch Chorzów S.A. 9 19 22:15
3 Ruch Radzionków 10 17 23:18
...
6 Skra Częstochowa 10 8 9:17
...
8 Stadion Śląski Chorzów 9 4 11:22