TERMINARZ - Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA / Sezon 2017/2018
I Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-09-01 17:00 3:4
Raków Częstochowa Liswarta Popów 2017-09-02 14:30 14:0
Ajaks I Częstochowa Lot I Konopiska 2017-09-02 10:00 5:3
Skra I Częstochowa Znicz Kłobuck 2017-09-01 17:00 9:2
II Kolejka / Runda jesienna
Sokół Wręczyca Raków Częstochowa 2017-09-08 17:00 3:5
Znicz Kłobuck Liswarta Popów 2017-09-08 17:00 7:8
Lot I Konopiska Stradom Częstochowa 2017-09-08 17:00 7:10
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-09-08 17:00 10:1
III Kolejka / Runda jesienna
Ajaks I Częstochowa Znicz Kłobuck 2017-09-12 17:00 8:1
Raków Częstochowa Lot I Konopiska 2017-09-12 17:00 12:2
Liswarta Popów Sokół Wręczyca 2017-09-12 17:00 7:5
Stradom Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-09-12 17:00 2:12
IV Kolejka / Runda jesienna
Znicz Kłobuck Sokół Wręczyca 2017-09-15 17:00 4:2
Lot I Konopiska Liswarta Popów 2017-09-15 17:00 4:6
Ajaks I Częstochowa Stradom Częstochowa 2017-09-15 17:00 16:1
Skra I Częstochowa Raków Częstochowa 2017-09-19 17:00 8:0
V Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Znicz Kłobuck 2017-09-22 17:00 3:3
Sokół Wręczyca Lot I Konopiska 2017-09-22 17:00 3:5
Raków Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-09-23 10:00 6:6
Liswarta Popów Skra I Częstochowa 2017-09-22 17:00 1:7
VI Kolejka / Runda jesienna
Znicz Kłobuck Lot I Konopiska 2017-09-27 17:00 9:2
Ajaks I Częstochowa Liswarta Popów 2017-09-27 17:00 3:0
Stradom Częstochowa Raków Częstochowa 2017-09-27 17:00 2:13
Skra I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-09-27 17:00 18:0
VII Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Popów Stradom Częstochowa 2017-09-29 17:00 5:7
Sokół Wręczyca Ajaks I Częstochowa 2017-09-29 17:00 2:5
Raków Częstochowa Znicz Kłobuck 2017-09-30 10:00 9:3
Lot I Konopiska Skra I Częstochowa 2017-09-29 17:00 4:14
VIII Kolejka / Runda jesienna
Lot I Konopiska Ajaks I Częstochowa 2017-10-06 17:00 4:7
Sokół Wręczyca Stradom Częstochowa 2017-10-06 17:00 6:2
Liswarta Popów Raków Częstochowa 2017-10-07 11:00 0:12
Znicz Kłobuck Skra I Częstochowa 2017-10-06 17:00 2:11
IX Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Popów Znicz Kłobuck 2017-10-10 17:00 1:9
Raków Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-10-10 17:00 6:4
Stradom Częstochowa Lot I Konopiska 2017-10-10 17:00 2:12
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-10-10 17:00 3:4
X Kolejka / Runda jesienna
Lot I Konopiska Raków Częstochowa 2017-10-13 17:00 4:12
Znicz Kłobuck Ajaks I Częstochowa 2017-10-13 17:00 6:4
Sokół Wręczyca Liswarta Popów 2017-10-13 17:00 1:5
Skra I Częstochowa Stradom Częstochowa 2017-10-13 17:00 21:1
XI Kolejka / Runda jesienna
Sokół Wręczyca Znicz Kłobuck 2017-10-20 17:00 0:5
Liswarta Popów Lot I Konopiska 2017-10-20 17:00 5:11
Stradom Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-10-20 17:00 2:17
Raków Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-10-17 17:00 7:5
XII Kolejka / Runda jesienna
Znicz Kłobuck Stradom Częstochowa 2017-10-24 17:00 7:2
Ajaks I Częstochowa Raków Częstochowa 2017-10-24 17:00 5:4
Lot I Konopiska Sokół Wręczyca 2017-10-24 17:00 8:4
Skra I Częstochowa Liswarta Popów 2017-10-24 17:00 13:1
XIII Kolejka / Runda jesienna
Lot I Konopiska Znicz Kłobuck 2017-10-27 17:00 8:7
Liswarta Popów Ajaks I Częstochowa 2017-10-27 17:00 4:9
Raków Częstochowa Stradom Częstochowa 2017-10-28 10:00 19:1
Sokół Wręczyca Skra I Częstochowa 2017-10-27 17:00 1:9
XIV Kolejka / Runda jesienna
Znicz Kłobuck Raków Częstochowa 2017-11-03 17:00 5:6
Stradom Częstochowa Liswarta Popów 2017-11-03 17:00 2:8
Ajaks I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-11-03 17:00 16:1
Skra I Częstochowa Lot I Konopiska 2017-11-03 17:00 14:3
I Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-07 11:30 1:5
Raków Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-04-05 17:00 8:0
Skra I Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-04-06 16:00 13:1
II Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Skra II Częstochowa 2018-04-13 17:00 2:15
Liswarta Krzepice Ajaks I Częstochowa 2018-04-12 17:00 3:11
Skra I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-04-24 16:00 10:3
III Kolejka / Runda wiosenna
Raków Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-04-21 10:00 18:3
Skra II Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-04-20 17:00 4:2
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-04-21 11:30 4:7
IV Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Liswarta Krzepice 2018-04-26 17:00 3:5
Raków Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-04-28 10:00 12:3
Skra I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-27 16:00 7:3
V Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks I Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-05-03 10:00 11:1
Skra II Częstochowa Raków Częstochowa 2018-05-23 17:30 3:9
Liswarta Krzepice Skra I Częstochowa 2018-05-07 17:00 1:10
VI Kolejka / Runda wiosenna
Liswarta Krzepice Raków Częstochowa 2018-05-10 17:00 2:8
Skra II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-11 16:00 2:5
Kmicic Kruszyna Skra I Częstochowa 2018-05-11 17:00 6:12
VII Kolejka / Runda wiosenna
Skra II Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-05-18 16:00 7:5
Ajaks I Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-05-19 11:30 5:3
Raków Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-06-06 16:00 2:2
VIII Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Raków Częstochowa 2018-05-24 17:00 3:10
Liswarta Krzepice Skra II Częstochowa 2018-05-25 17:00 4:0
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-25 16:00 8:2
IX Kolejka / Runda wiosenna
Liswarta Krzepice Kmicic Kruszyna 2018-05-31 17:00 9:3
Ajaks I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-06-02 11:30 4:6
Skra II Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-06-01 16:00 2:12
X Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Ajaks I Częstochowa 2018-06-07 17:00 7:22
Raków Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-06-07 17:00 5:3
Skra I Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-06-08 17:00 12:1
Półkolonie
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. I Kolejka
Sobota, 21.07.2018 godz. 18:00
Stadion Radomiak Radom Radom, ul. Narutowicza 9
Radomiak Radom
vs
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
System_info_czewa Le Cidre MB Medica ARTO Piekarnia PKS Częstochowa Kontur Druk KIK aleksandria Częstochowa Polmarkus Stolzle Kubik Inel Serwis Bartex MPK Michaś Stacherczak Decathlon Jędryka SERVECOM TeleTorty Partner Nadwozia Kserograf Linex bonsai Bombka 4sport.pl Radio Jura Radio_Fon
I Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Gryf Wejherowo Górnik Łęczna -:-
ROW 1964 Rybnik Stal Stalowa Wola -:-
Resovia Rzeszów Znicz Pruszków -:-
Elana Toruń Rozwój Katowice -:-
Widzew Łódź Olimpia Elbląg -:-
Błękitni Stargard Szczeciński Olimpia Grudziądz -:-
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów -:-
Siarka Tarnobrzeg Ruch Chorzów -:-
Radomiak Radom Skra Częstochowa -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Olimpia Elbląg 0 0 0:0
2 Olimpia Grudziądz 0 0 0:0
3 Ruch Chorzów 0 0 0:0
4 Rozwój Katowice 0 0 0:0
5 Znicz Pruszków 0 0 0:0
6 Górnik Łęczna 0 0 0:0
7 Stal Stalowa Wola 0 0 0:0
8 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0:0
...
18 GKS Bełchatów 0 -2 0:0
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. XXII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
Grom Miedźno
0 : 11
Skra Częstochowa
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 14.06.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - II liga śląska. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Bytomski Sport
2 : 3
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. X Kolejka
Piątek, 08.06.2018
Skra I Częstochowa
12 : 1
Liswarta Krzepice
Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Raków Częstochowa
5 : 3
Skra II Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 21 60 203:14
2 Raków Częstochowa 21 52 167:19
3 Sparta Lubliniec 21 45 73:48
...
13 Płomień Kuźnica Marianowa 12 0 12:122
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze S.A. 14 34 40:12
2 GKS Gieksa Katowice 14 29 37:12
3 Skra Częstochowa 14 28 33:11
...
8 Sarmacja Będzin 14 1 10:53
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 33 53:16
2 Gwarek Zabrze 14 33 44:19
3 Piast Gliwice S.A. 14 31 40:13
...
8 Juventus Academy Piekary Śląskie 14 2 10:53