TERMINARZ - Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA / Sezon 2017/2018
I Kolejka / Runda jesienna
Sportowa Częstochowa Victoria Częstochowa 2017-10-29 17:00 2:3
Sokół Olsztyn Lotnik Kościelec 2017-09-01 17:00 5:1
LKS Kamienica Polska Skra II Częstochowa 2017-08-31 17:00 5:6
II Kolejka / Runda jesienna
Victoria Częstochowa APN II Częstochowa 2017-09-08 17:00 5:10
Lotnik Kościelec LKS Kamienica Polska 2017-09-08 17:00 4:7
Sportowa Częstochowa Sokół Olsztyn 2017-09-09 11:30 6:0
III Kolejka / Runda jesienna
Sokół Olsztyn Victoria Częstochowa 2017-09-12 17:00 3:3
LKS Kamienica Polska Sportowa Częstochowa 2017-09-12 17:00 2:4
APN II Częstochowa Skra II Częstochowa 2017-09-12 17:00 2:9
IV Kolejka / Runda jesienna
Sokół Olsztyn LKS Kamienica Polska 2017-09-15 17:00 8:3
Lotnik Kościelec APN II Częstochowa 2017-09-15 17:00 4:12
Victoria Częstochowa Skra II Częstochowa 2017-09-15 17:00 4:8
V Kolejka / Runda jesienna
LKS Kamienica Polska Victoria Częstochowa 2017-09-21 17:00 9:5
APN II Częstochowa Sportowa Częstochowa 2017-09-23 11:30 -:-
Skra II Częstochowa Lotnik Kościelec 2017-09-22 17:00 9:0
VI Kolejka / Runda jesienna
Victoria Częstochowa Lotnik Kościelec 2017-09-27 17:00 -:-
Sokół Olsztyn APN II Częstochowa 2017-09-27 17:00 -:-
Sportowa Częstochowa Skra II Częstochowa 2017-09-27 17:00 2:10
VII Kolejka / Runda jesienna
Lotnik Kościelec Sportowa Częstochowa 2017-10-04 17:00 3:3
APN II Częstochowa LKS Kamienica Polska 2017-09-30 11:30 3:7
Skra II Częstochowa Sokół Olsztyn 2017-09-29 17:00 3:0
VIII Kolejka / Runda jesienna
Victoria Częstochowa Sportowa Częstochowa 2017-10-06 17:00 2:6
Lotnik Kościelec Sokół Olsztyn 2017-10-06 17:00 4:2
Skra II Częstochowa LKS Kamienica Polska 2017-10-06 17:00 8:1
IX Kolejka / Runda jesienna
APN II Częstochowa Victoria Częstochowa 2017-10-10 17:00 4:3
LKS Kamienica Polska Lotnik Kościelec 2017-10-10 17:00 7:1
Sokół Olsztyn Sportowa Częstochowa 2017-10-10 17:00 4:2
X Kolejka / Runda jesienna
Sportowa Częstochowa LKS Kamienica Polska 2017-10-13 17:00 13:1
Victoria Częstochowa Sokół Olsztyn 2017-10-13 17:00 3:5
Skra II Częstochowa APN II Częstochowa 2017-10-13 17:00 10:2
XI Kolejka / Runda jesienna
LKS Kamienica Polska Sokół Olsztyn 2017-10-19 17:00 4:3
APN II Częstochowa Lotnik Kościelec 2017-10-21 11:30 4:1
Skra II Częstochowa Victoria Częstochowa 2017-10-20 17:00 4:7
XII Kolejka / Runda jesienna
Victoria Częstochowa LKS Kamienica Polska 2017-10-24 17:00 1:6
Sportowa Częstochowa APN II Częstochowa 2017-10-24 17:00 9:5
Lotnik Kościelec Skra II Częstochowa 2017-10-24 17:00 1:13
XIII Kolejka / Runda jesienna
Lotnik Kościelec Victoria Częstochowa 2017-10-27 17:00 3:5
APN II Częstochowa Sokół Olsztyn 2017-10-28 11:30 9:3
Skra II Częstochowa Sportowa Częstochowa 2017-10-27 17:00 9:1
XIV Kolejka / Runda jesienna
LKS Kamienica Polska APN II Częstochowa 2017-11-07 16:30 6:2
Sportowa Częstochowa Lotnik Kościelec 2017-11-03 17:00 -:-
Sokół Olsztyn Skra II Częstochowa 2017-11-03 17:00 4:3
I Kolejka / Runda wiosenna
Skra I Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-04-06 16:00 13:1
Raków Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-04-05 17:00 8:0
Ajaks I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-07 11:30 1:5
II Kolejka / Runda wiosenna
Liswarta Krzepice Ajaks I Częstochowa 2018-04-12 17:00 3:11
Skra I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-04-24 16:00 10:3
Kmicic Kruszyna Skra II Częstochowa 2018-04-13 17:00 2:15
III Kolejka / Runda wiosenna
Raków Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-04-21 10:00 18:3
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-04-21 11:30 4:7
Skra II Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-04-20 17:00 4:2
IV Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Liswarta Krzepice 2018-04-26 17:00 3:5
Raków Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-04-28 10:00 12:3
Skra I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-27 16:00 7:3
V Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks I Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-05-03 17:00 11:1
Liswarta Krzepice Skra I Częstochowa 2018-05-07 17:00 1:10
Skra II Częstochowa Raków Częstochowa 2018-05-23 17:30 3:9
VI Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Skra I Częstochowa 2018-05-10 17:00 6:12
Liswarta Krzepice Raków Częstochowa 2018-05-10 17:00 2:8
Skra II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-11 16:00 2:5
VII Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks I Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-05-19 11:30 5:3
Raków Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-06-06 16:00 2:2
Skra II Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-05-18 16:00 7:5
VIII Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Raków Częstochowa 2018-05-24 17:00 3:10
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-25 16:00 8:2
Liswarta Krzepice Skra II Częstochowa 2018-05-25 17:00 4:0
IX Kolejka / Runda wiosenna
Liswarta Krzepice Kmicic Kruszyna 2018-05-31 17:00 9:3
Ajaks I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-06-02 11:30 4:6
Skra II Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-06-01 16:00 2:12
X Kolejka / Runda wiosenna
Kmicic Kruszyna Ajaks I Częstochowa 2018-06-07 17:00 7:22
Skra I Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-06-08 17:00 12:1
Raków Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-06-09 10:00 5:3
Półkolonie
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. I Kolejka
Sobota, 21.07.2018 godz. 00:00
Stadion Radomiak Radom Radom, ul. Struga 63
Radomiak Radom
vs
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
aleksandria Polmarkus Kubik SERVECOM Inel Serwis MPK Częstochowa KIK ARTO Piekarnia Jędryka sgp Bartex Linex Bombka Radio_Fon Stacherczak TeleTorty Decathlon Radio Jura bonsai 4sport.pl Partner Nadwozia Stolzle Michaś Le Cidre Kontur Druk PKS Częstochowa System_info_czewa
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Olimpia Elbląg 0 0 0:0
2 Olimpia Grudziądz 0 0 0:0
3 Ruch Chorzów 0 0 0:0
4 Rozwój Katowice 0 0 0:0
5 Znicz Pruszków 0 0 0:0
6 Górnik Łęczna 0 0 0:0
7 Stal Stalowa Wola 0 0 0:0
8 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0:0
...
18 GKS Bełchatów 0 -2 0:0
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. XXII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
Grom Miedźno
0 : 11
Skra Częstochowa
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 14.06.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - II liga śląska. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Bytomski Sport
2 : 3
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. X Kolejka
Piątek, 08.06.2018
Skra I Częstochowa
12 : 1
Liswarta Krzepice
Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Raków Częstochowa
5 : 3
Skra II Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 21 60 203:14
2 Raków Częstochowa 21 52 167:19
3 Sparta Lubliniec 21 45 73:48
...
13 Płomień Kuźnica Marianowa 12 0 12:122
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze S.A. 14 34 40:12
2 GKS Gieksa Katowice 14 29 37:12
3 Skra Częstochowa 14 28 33:11
...
8 Sarmacja Będzin 14 1 10:53
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 33 53:16
2 Gwarek Zabrze 14 33 44:19
3 Piast Gliwice S.A. 14 31 40:13
...
8 Juventus Academy Piekary Śląskie 14 2 10:53