TERMINARZ - Rocznik 2005 - ŚLM D1 - III liga śląska / Sezon 2017/2018
XIV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
LKS Kamienica Polska KS Panki 2018-06-16 10:00 -:-
Zieloni Żarki MOSiR Myszków 2018-06-16 10:00 2:1
Naprzód Ostrowy AS Lubliniec 2018-06-16 10:00 -:-
Skra Częstochowa Unia Rędziny 2018-06-16 13:00 12:0
I Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
AKS Mikołów AS Lubliniec 2017-08-20 11:00 2:1
Piast Gliwice S.A. Ruch Radzionków 2017-08-23 17:00 3:2
Józefka Chorzów Iskra Pszczyna 2017-08-20 11:00 4:1
Skra Częstochowa Promotor Zabrze 2017-09-06 16:00 0:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
AS Lubliniec Iskra Pszczyna 2017-08-24 18:00 4:1
AKS Mikołów Piast Gliwice S.A. 2017-08-27 09:00 2:1
Promotor Zabrze Józefka Chorzów 2017-08-27 11:00 1:2
Ruch Radzionków Skra Częstochowa 2017-08-27 14:00 4:0
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. AS Lubliniec 2017-08-31 17:30 6:1
Józefka Chorzów Ruch Radzionków 2017-08-31 17:30 0:1
Iskra Pszczyna Promotor Zabrze 2017-08-31 17:30 10:1
AKS Mikołów Skra Częstochowa 2017-08-31 15:00 5:1
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
AS Lubliniec Promotor Zabrze 2017-09-02 10:00 0:2
AKS Mikołów Józefka Chorzów 2017-09-03 11:00 2:3
Ruch Radzionków Iskra Pszczyna 2017-09-04 17:00 5:0
Piast Gliwice S.A. Skra Częstochowa 2017-09-03 09:30 5:0
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Iskra Pszczyna AKS Mikołów 2017-09-10 11:00 0:4
Promotor Zabrze Ruch Radzionków 2017-09-10 11:00 2:2
Józefka Chorzów Piast Gliwice S.A. 2017-09-10 12:30 0:0
Skra Częstochowa AS Lubliniec 2017-09-10 10:00 3:1
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
AS Lubliniec Ruch Radzionków 2017-10-25 17:00 2:5
AKS Mikołów Promotor Zabrze 2017-09-16 13:00 2:1
Piast Gliwice S.A. Iskra Pszczyna 2017-09-17 09:30 0:1
Skra Częstochowa Józefka Chorzów 2017-09-17 12:00 0:3
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Józefka Chorzów AS Lubliniec 2017-10-10 16:00 2:0
Promotor Zabrze Piast Gliwice S.A. 2017-09-24 11:00 1:1
Ruch Radzionków AKS Mikołów 2017-09-28 17:00 2:2
Iskra Pszczyna Skra Częstochowa 2017-09-24 12:00 4:1
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
AS Lubliniec AKS Mikołów 2017-09-30 10:00 1:5
Iskra Pszczyna Józefka Chorzów 2017-09-30 11:00 1:0
Ruch Radzionków Piast Gliwice S.A. 2017-10-01 11:00 0:1
Promotor Zabrze Skra Częstochowa 2017-10-01 11:00 0:0
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Iskra Pszczyna AS Lubliniec 2017-10-07 09:30 2:1
Piast Gliwice S.A. AKS Mikołów 2017-10-08 09:30 1:0
Józefka Chorzów Promotor Zabrze 2017-10-08 11:00 3:1
Skra Częstochowa Ruch Radzionków 2017-10-08 12:00 0:7
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
AS Lubliniec Piast Gliwice S.A. 2017-10-14 10:00 0:3
Ruch Radzionków Józefka Chorzów 2017-10-15 13:00 2:0
Promotor Zabrze Iskra Pszczyna 2017-10-15 11:00 2:3
Skra Częstochowa AKS Mikołów 2017-10-14 10:00 1:1
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Iskra Pszczyna Ruch Radzionków 2017-10-21 13:00 3:0
Promotor Zabrze AS Lubliniec 2017-10-22 11:00 0:1
Józefka Chorzów AKS Mikołów 2017-10-22 11:00 5:1
Skra Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2017-10-22 16:30 1:1
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
AKS Mikołów Iskra Pszczyna 2017-10-29 09:00 2:0
Piast Gliwice S.A. Józefka Chorzów 2017-11-08 15:00 1:2
Ruch Radzionków Promotor Zabrze 2017-10-31 17:30 5:0
AS Lubliniec Skra Częstochowa 2017-10-30 16:30 0:1
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Iskra Pszczyna Piast Gliwice S.A. 2017-11-04 13:00 0:0
Ruch Radzionków AS Lubliniec 2017-11-05 11:00 6:0
Promotor Zabrze AKS Mikołów 2017-11-05 11:00 2:2
Józefka Chorzów Skra Częstochowa 2017-11-05 11:00 3:1
XIV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
AS Lubliniec Józefka Chorzów 2017-11-11 10:00 0:3
AKS Mikołów Ruch Radzionków 2017-11-11 11:00 0:2
Piast Gliwice S.A. Promotor Zabrze 2017-11-12 09:30 2:1
Skra Częstochowa Iskra Pszczyna 2017-11-12 10:00 1:1
I Kolejka / Runda wiosenna
Zieloni Żarki AS Lubliniec 2018-04-03 17:00 1:2
LKS Kamienica Polska MOSiR Myszków 2018-04-03 17:00 0:2
Unia Rędziny KS Panki 2018-04-03 17:00 2:0
Naprzód Ostrowy Skra Częstochowa 2018-04-03 15:00 0:6
II Kolejka / Runda wiosenna
MOSiR Myszków Unia Rędziny 2018-04-07 10:00 1:1
AS Lubliniec LKS Kamienica Polska 2018-04-07 10:00 14:1
Naprzód Ostrowy Zieloni Żarki 2018-04-07 10:00 6:2
Skra Częstochowa KS Panki 2018-04-08 10:00 6:0
III Kolejka / Runda wiosenna
LKS Kamienica Polska Naprzód Ostrowy 2018-04-15 10:00 3:1
Unia Rędziny AS Lubliniec 2018-04-14 10:00 0:2
KS Panki MOSiR Myszków 2018-04-14 10:00 0:1
Zieloni Żarki Skra Częstochowa 2018-04-14 10:00 0:6
IV Kolejka / Runda wiosenna
AS Lubliniec KS Panki 2018-04-21 10:00 5:1
Naprzód Ostrowy Unia Rędziny 2018-04-21 10:00 4:1
Zieloni Żarki LKS Kamienica Polska 2018-04-21 10:00 3:1
Skra Częstochowa MOSiR Myszków 2018-04-21 10:00 0:0
V Kolejka / Runda wiosenna
Unia Rędziny Zieloni Żarki 2018-04-28 10:00 4:4
KS Panki Naprzód Ostrowy 2018-04-28 10:00 7:2
MOSiR Myszków AS Lubliniec 2018-04-28 10:00 1:1
LKS Kamienica Polska Skra Częstochowa 2018-04-28 10:00 0:5
VI Kolejka / Runda wiosenna
Naprzód Ostrowy MOSiR Myszków 2018-05-01 17:00 0:5
Zieloni Żarki KS Panki 2018-05-01 17:00 1:2
LKS Kamienica Polska Unia Rędziny 2018-05-01 17:00 1:1
AS Lubliniec Skra Częstochowa 2018-05-22 19:00 2:0
VII Kolejka / Runda wiosenna
KS Panki LKS Kamienica Polska 2018-05-05 10:00 1:2
MOSiR Myszków Zieloni Żarki 2018-05-05 10:00 2:1
AS Lubliniec Naprzód Ostrowy 2018-05-08 19:00 9:1
Unia Rędziny Skra Częstochowa 2018-05-05 10:00 0:13
VIII Kolejka / Runda wiosenna
AS Lubliniec Zieloni Żarki 2018-05-12 10:00 3:0
MOSiR Myszków LKS Kamienica Polska 2018-05-12 10:00 1:0
KS Panki Unia Rędziny 2018-05-12 10:00 6:0
Skra Częstochowa Naprzód Ostrowy 2018-06-18 17:00 7:0
IX Kolejka / Runda wiosenna
Unia Rędziny MOSiR Myszków 2018-05-19 10:00 0:2
LKS Kamienica Polska AS Lubliniec 2018-06-05 17:30 0:8
Zieloni Żarki Naprzód Ostrowy 2018-05-19 10:00 4:1
KS Panki Skra Częstochowa 2018-05-19 10:00 1:7
X Kolejka / Runda wiosenna
Naprzód Ostrowy LKS Kamienica Polska 2018-05-26 10:00 6:3
AS Lubliniec Unia Rędziny 2018-05-26 09:00 -:-
MOSiR Myszków KS Panki 2018-05-26 10:00 1:0
Skra Częstochowa Zieloni Żarki 2018-06-14 13:30 6:0
XI Kolejka / Runda wiosenna
KS Panki AS Lubliniec 2018-05-30 17:00 0:4
Unia Rędziny Naprzód Ostrowy 2018-05-30 17:00 0:7
LKS Kamienica Polska Zieloni Żarki 2018-05-30 17:00 1:4
MOSiR Myszków Skra Częstochowa 2018-06-06 17:00 0:5
XII Kolejka / Runda wiosenna
Zieloni Żarki Unia Rędziny 2018-06-02 10:00 3:0
Naprzód Ostrowy KS Panki 2018-06-02 10:00 6:1
AS Lubliniec MOSiR Myszków 2018-06-02 17:00 8:0
Skra Częstochowa LKS Kamienica Polska 2018-06-02 12:00 8:0
XIII Kolejka / Runda wiosenna
MOSiR Myszków Naprzód Ostrowy 2018-06-09 10:00 3:0
KS Panki Zieloni Żarki 2018-06-09 10:00 2:0
Unia Rędziny LKS Kamienica Polska 2018-06-09 10:00 1:7
Skra Częstochowa AS Lubliniec 2018-06-09 10:00 2:0
Półkolonie
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. I Kolejka
Sobota, 21.07.2018 godz. 18:00
Stadion Radomiak Radom Radom, ul. Narutowicza 9
Radomiak Radom
vs
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
4sport.pl Partner Nadwozia MB Medica TeleTorty Bombka Polmarkus Jędryka Stacherczak Le Cidre Bartex PKS Częstochowa KIK Kserograf Michaś Częstochowa Stolzle Inel Serwis SERVECOM bonsai MPK ARTO Piekarnia System_info_czewa Radio_Fon Kontur Druk Decathlon Radio Jura Linex aleksandria Kubik
I Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Gryf Wejherowo Górnik Łęczna -:-
ROW 1964 Rybnik Stal Stalowa Wola -:-
Resovia Rzeszów Znicz Pruszków -:-
Elana Toruń Rozwój Katowice -:-
Widzew Łódź Olimpia Elbląg -:-
Błękitni Stargard Szczeciński Olimpia Grudziądz -:-
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów -:-
Siarka Tarnobrzeg Ruch Chorzów -:-
Radomiak Radom Skra Częstochowa -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Olimpia Elbląg 0 0 0:0
2 Olimpia Grudziądz 0 0 0:0
3 Ruch Chorzów 0 0 0:0
4 Rozwój Katowice 0 0 0:0
5 Znicz Pruszków 0 0 0:0
6 Górnik Łęczna 0 0 0:0
7 Stal Stalowa Wola 0 0 0:0
8 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0:0
...
18 GKS Bełchatów 0 -2 0:0
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. XXII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
Grom Miedźno
0 : 11
Skra Częstochowa
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 14.06.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - II liga śląska. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Bytomski Sport
2 : 3
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. X Kolejka
Piątek, 08.06.2018
Skra I Częstochowa
12 : 1
Liswarta Krzepice
Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Raków Częstochowa
5 : 3
Skra II Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 21 60 203:14
2 Raków Częstochowa 21 52 167:19
3 Sparta Lubliniec 21 45 73:48
...
13 Płomień Kuźnica Marianowa 12 0 12:122
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze S.A. 14 34 40:12
2 GKS Gieksa Katowice 14 29 37:12
3 Skra Częstochowa 14 28 33:11
...
8 Sarmacja Będzin 14 1 10:53
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 33 53:16
2 Gwarek Zabrze 14 33 44:19
3 Piast Gliwice S.A. 14 31 40:13
...
8 Juventus Academy Piekary Śląskie 14 2 10:53