TERMINARZ - Rocznik 2005 - ŚLM C2 - III liga śląska / Sezon 2018/2019
IX Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Sokół Olsztyn KS Panki 2019-05-17 16:30 2:3
Płomień Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-05-18 13:00 3:2
Skra Częstochowa Lot Konopiska 2019-05-18 14:00 3:0
X Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Olimpia Huta Stara Sparta Szczekociny 2019-05-25 13:00 -:-
Lot Konopiska Płomień Częstochowa 2019-05-26 10:00 -:-
KS Panki Skra Częstochowa 2019-05-28 17:00 -:-
XI Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Płomień Częstochowa KS Panki 2019-06-01 13:00 -:-
Sokół Olsztyn Sparta Szczekociny 2019-06-01 13:00 -:-
Lot Konopiska Olimpia Huta Stara 2019-06-02 10:00 -:-
XII Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
KS Panki Lot Konopiska 2019-06-08 11:00 -:-
Olimpia Huta Stara Sokół Olsztyn 2019-06-08 13:00 -:-
Sparta Szczekociny Skra Częstochowa 2019-06-08 13:00 -:-
XIII Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
KS Panki Olimpia Huta Stara 2019-06-15 11:00 -:-
Płomień Częstochowa Sparta Szczekociny 2019-06-15 13:00 -:-
Skra Częstochowa Sokół Olsztyn 2019-06-15 14:30 -:-
XIV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Sokół Olsztyn Płomień Częstochowa 2019-06-22 13:00 -:-
Sparta Szczekociny Lot Konopiska 2019-06-22 13:00 -:-
Olimpia Huta Stara Skra Częstochowa 2019-06-05 17:30 -:-
I kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Siódemka Tychy MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-08-25 11:00 2:1
APN GKS Tychy UKS Ruch Radzionków 2018-08-25 11:00 1:4
GKS GieKSa Katowice Górnik Zabrze S.A. 2018-09-12 15:30 0:0
Skra Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-09-06 14:30 0:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Górnik Zabrze S.A. 2018-08-29 15:00 0:1
Piast Gliwice S.A. GKS GieKSa Katowice 2018-08-29 17:00 0:0
Siódemka Tychy APN GKS Tychy 2018-08-29 17:00 0:5
UKS Ruch Radzionków Skra Częstochowa 2018-08-28 18:00 1:1
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice UKS Ruch Radzionków 2018-09-01 11:00 2:2
APN GKS Tychy MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-01 12:00 3:0
Górnik Zabrze S.A. Piast Gliwice S.A. 2018-09-02 09:30 2:2
Skra Częstochowa Siódemka Tychy 2018-09-01 10:00 1:0
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Piast Gliwice S.A. 2018-09-08 09:00 0:2
UKS Ruch Radzionków Górnik Zabrze S.A. 2018-09-08 12:00 0:3
Siódemka Tychy GKS GieKSa Katowice 2018-09-09 15:00 0:1
APN GKS Tychy Skra Częstochowa 2018-09-08 12:00 0:0
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Zabrze S.A. Siódemka Tychy 2018-09-15 11:00 7:0
Piast Gliwice S.A. UKS Ruch Radzionków 2018-09-15 11:00 0:4
GKS GieKSa Katowice APN GKS Tychy 2018-09-25 16:30 2:0
Skra Częstochowa MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-15 10:00 2:0
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza UKS Ruch Radzionków 2018-09-22 11:00 2:8
APN GKS Tychy Górnik Zabrze S.A. 2018-09-22 12:00 1:3
Siódemka Tychy Piast Gliwice S.A. 2018-09-23 11:00 3:1
Skra Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-09-22 10:00 0:2
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. APN GKS Tychy 2018-09-29 11:00 6:0
GKS GieKSa Katowice MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-29 16:00 12:0
UKS Ruch Radzionków Siódemka Tychy 2018-09-30 09:00 0:2
Górnik Zabrze S.A. Skra Częstochowa 2018-09-29 11:00 3:0
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Siódemka Tychy 2018-10-06 09:00 1:0
UKS Ruch Radzionków APN GKS Tychy 2018-10-08 12:00 4:0
Górnik Zabrze S.A. GKS GieKSa Katowice 2018-10-06 11:00 3:0
Piast Gliwice S.A. Skra Częstochowa 2018-10-06 11:00 3:0
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Zabrze S.A. MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-13 11:00 2:0
APN GKS Tychy Siódemka Tychy 2018-10-13 12:00 1:3
GKS GieKSa Katowice Piast Gliwice S.A. 2018-10-13 13:00 5:0
Skra Częstochowa UKS Ruch Radzionków 2018-10-17 14:30 1:3
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza APN GKS Tychy 2018-10-20 09:00 0:3
UKS Ruch Radzionków GKS GieKSa Katowice 2018-10-20 11:00 1:1
Piast Gliwice S.A. Górnik Zabrze S.A. 2018-10-20 11:00 0:4
Siódemka Tychy Skra Częstochowa 2018-10-21 13:00 6:2
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Siódemka Tychy 2018-10-27 09:00 3:0
Piast Gliwice S.A. MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-27 11:00 4:0
Górnik Zabrze S.A. UKS Ruch Radzionków 2018-10-27 11:00 1:1
Skra Częstochowa APN GKS Tychy 2018-10-27 10:00 0:1
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Siódemka Tychy Górnik Zabrze S.A. 2018-11-03 11:00 5:0
UKS Ruch Radzionków Piast Gliwice S.A. 2018-11-03 11:00 3:0
APN GKS Tychy GKS GieKSa Katowice 2018-11-03 12:00 1:3
MUKP Dąbrowa Górnicza Skra Częstochowa 2018-11-03 11:00 3:1
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
UKS Ruch Radzionków MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-11-10 11:00 7:0
Górnik Zabrze S.A. APN GKS Tychy 2018-11-10 11:00 6:2
Piast Gliwice S.A. Siódemka Tychy 2018-11-10 12:30 5:0
GKS GieKSa Katowice Skra Częstochowa 2018-11-14 18:30 3:1
XIV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza GKS GieKSa Katowice 2018-11-17 11:00 0:4
APN GKS Tychy Piast Gliwice S.A. 2018-11-17 12:00 4:1
Siódemka Tychy UKS Ruch Radzionków 2018-11-18 13:00 0:3
Skra Częstochowa Górnik Zabrze S.A. 2018-11-16 13:30 0:2
I Kolejka / Runda wiosenna
Sokół Olsztyn Lot Konopiska 2019-03-23 10:00 1:6
Sparta Szczekociny KS Panki 2019-03-23 13:00 3:1
Skra Częstochowa Płomień Częstochowa 2019-03-24 12:00 19:0
II Kolejka / Runda wiosenna
KS Panki Sokół Olsztyn 2019-03-30 10:00 7:1
Olimpia Huta Stara Płomień Częstochowa 2019-03-30 13:00 2:1
Lot Konopiska Skra Częstochowa 2019-03-31 10:00 2:9
III Kolejka / Runda wiosenna
Płomień Częstochowa Lot Konopiska 2019-04-06 13:00 1:5
Sparta Szczekociny Olimpia Huta Stara 2019-04-06 13:00 3:0
Skra Częstochowa KS Panki 2019-04-07 12:00 13:0
IV Kolejka / Runda wiosenna
Olimpia Huta Stara Lot Konopiska 2019-04-13 13:00 0:4
KS Panki Płomień Częstochowa 2019-04-13 13:00 2:2
Sparta Szczekociny Sokół Olsztyn 2019-04-13 13:00 3:7
V Kolejka / Runda wiosenna
Sokół Olsztyn Olimpia Huta Stara 2019-04-23 17:00 1:1
Lot Konopiska KS Panki 2019-04-24 17:00 3:0
Skra Częstochowa Sparta Szczekociny 2019-04-23 16:30 16:1
VI Kolejka / Runda wiosenna
Olimpia Huta Stara KS Panki 2019-04-27 13:00 3:3
Sparta Szczekociny Płomień Częstochowa 2019-04-27 13:00 3:0
Sokół Olsztyn Skra Częstochowa 2019-04-27 13:00 0:17
VII Kolejka / Runda wiosenna
Płomień Częstochowa Sokół Olsztyn 2019-05-04 13:00 7:1
Lot Konopiska Sparta Szczekociny 2019-05-04 13:00 3:0
Skra Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-05-04 12:00 16:0
VIII Kolejka / Runda wiosenna
KS Panki Sparta Szczekociny 2019-05-11 11:00 3:0
Lot Konopiska Sokół Olsztyn 2019-05-11 13:00 15:0
Płomień Częstochowa Skra Częstochowa 2019-05-11 13:00 0:8
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Kubik Universal24 System_info_czewa Jędryka MURAX Linex Partner Nadwozia Manager Art Inel Serwis Limpol Kserograf Immuno Lab SERVECOM MPK VITABRI Allegro Bombka MB Medica Częstochowa Polmarkus Decathlon Kontur Druk ARTO Piekarnia Bartex bonsai Midex Radio Jura Emantia Michaś TeleTorty KIK Forma Foto Rek 4sport.pl Stacherczak Radio_Fon
XXXIV Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Siarka Tarnobrzeg Skra Częstochowa 2:1
Widzew Łódź Olimpia Grudziądz 1:2
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 1:0
Górnik Łęczna Radomiak Radom 5:2
Błękitni Stargard GKS Bełchatów 0:0
Elana Toruń Olimpia Elbląg 1:2
Resovia Rzeszów Rozwój Katowice 1:3
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków 3:0
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola 1:3
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 11:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
ROW 1964 Rybnik
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XII Kolejka
Niedziela, 12.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Stadion Śląski Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Victoria Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. XI Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 14:30
Stadion Rekord Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Startowa 13
Rekord Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. VIII Kolejka
Sobota, 25.05.2019 godz. 10:00
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVI Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
4 : 1
Rozwój Katowice
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
0 : 2
Ruch Chorzów S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 25 48 58:38
2 Zagłebie S.A. Sosnowiec 26 44 62:48
3 Górnik Zabrze S.S.A. 25 43 68:33
...
7 Skra Częstochowa 26 41 46:38
...
16 Zapora Wapienica 26 1 19:190
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 9 23 23:3
2 Ruch Chorzów S.A. 9 19 22:15
3 Ruch Radzionków 10 17 23:18
...
6 Skra Częstochowa 10 8 9:17
...
8 Stadion Śląski Chorzów 9 4 11:22