Sparingowi rywale juniorów
Junior A1 | 5 lipca 2018

Sezon urlopowy w naszym Klubie w pełni trwa , jeśli chodzi o druzyny młodzieżowe. Seniorzy wracają z urlopów i zaczynają przygotowania do rozgrywek w drugiej lidze. Juniorzy z kolei wznowią przygotowania do sezonu 23 lipca, a w okresie przygotowawczym rozegrają pięć sparingów

Juniorzy starsi naszego Klubu w minionym sezonie wygrali rywalizację w II lidze wojewódzkiej i szykują się do rozgrywek I ligi. To spory sukces naszej drużyny prowadzonej przez trenera Szymczaka, która teraz rywalizować będzie bezpośrednio na zapleczu Centralnej Ligi Juniorów.

Wiadomo, że drużyną opuszczą zawodnicy urodzeni w 1999 roku, którzy wyszli z wieku juniora. Będzie to zatem spore osłabienie drużyny, bowiem zastąpienie Daominika Marka, Alana Jaworskiego, Daniela Flaka, Alberta Opali czy Piotra Maciejewskiego nie będzie łatwym zadaniem.

Plan sparingów juniorów Skry

23/07 - początek przygotowań

25/07 - Znicz Kłobuck (seniorzy)

29/07 - Zieloni Żarki (seniorzy)