Zmiany w sztabie szkoleniowym. Odchodzi Jacek Moskwa
I Zespół | 22 czerwca 2018

Jacek Moskwa, który w naszym klubie był trenerem bramkarzy i jednocześnie kierownikiem drużyny przenosi się do Zagłębia Lubin.

Młody, zaledwie 25-letni trener przed tygodniem świętował z pierwszą drużyną awans do II ligi. Szybko okazało się, że nie zadebiutuje ze Skrą na tym szczeblu. Przenosi się do klubu z ekstraklasy – Zagłębia Lubin.

-Jak widać wykonujemy w Skrze bardzo dobrą pracę, po Kubie Dziółce, który został asystentem trenera w I-ligowym GKS-ie Katowice, teraz Jacek Moskwa przenosi się do silnego, uznanego klubu – komentuje wiceprezes Skry Piotr Wierzbicki. - Cóż, musimy szukać następcy Jacka i nie będę ukrywał, że mamy takiego na oku. Myślę, że jego nazwisko podamy lada dzień. Też jest młody, zdolny, na dorobku.

O decyzji trenera Moskwy wiceprezes Wierzbicki mówi tak: - Cieszymy się, że Jacek znalazł dla siebie miejsce w uznanym klubie. Życzymy powodzenie i dziękujemy za pracę jaka wykonał dla Skry.