W Stargardzie też wiedzą, że marzenia się spełniają
I Zespół | 20 października 2018

Nie byłby to może sukces wyjątkowy, gdyby nie to, że o finał walczyły siedmiokrotny mistrz Polski i klub, który w swojej ponad 60-letniej historii w ligowej piłce najwyżej dotarł do II ligi. Piłkarze Błękitnych przed trzema laty wznieśli się na wyżyny. W pucharowym ćwierćfinale dwukrotnie pokonali Cracovię, a walcząc o finał byli o krok od wyeliminowania wielkiego Lecha. Grając na swoim stadionie ograli „Kolejorza” 3:1!. W rewanżu do sprawienia sensacji zabrakło im kilku minut. Przegrali 1:5,ale i tak byli na ustach całej piłkarskiej Polski.

Od tamtych meczów minęło już sporo czasu, ale Błękitni wciąż przez wielu postrzegani są przez pryzmat pucharowego sukcesu. Jeżeli ktoś o tym zapomniał, my przypominamy. W sobotę na Lorecie wystąpi półfinalista PP z 2015 roku.  I zapraszamy na sobotni pojedynek, który rozpocznie się o godz. 15.30.

Nawiązując do II-ligowych realiów, choć na Lorecie walczyć będą zespoły z dolnej części tabeli, to pojedynek będzie miał sporą stawkę. Skra wygrywając w sobotę odrobi do Błękitnych trzy z sześciu punktów starty. Niewykluczone, że także do zespołów, które są tuż przed naszą drużyną. Resovię Rzeszów czeka wyjazdowy mecz z Olimpią Grudziądz, Pogoń Siedlce w Radomiu z Radomiakiem. Z kolei drużyny z miejsc 16 i 14 (Olimpia Elbląg i ROW Rybnik zmierzą się w bezpośrednim pojedynku.

Początek meczu z Błękitnymi o godz. 15.30.

Mecz na "żywo" mozna obejrzeć na : tv-com.pl - [tutaj]

.