Rozpoczną orliki, zakończą Żaki – grają młode Skrzaki !
Młodzież | 9 listopada 2017

Po żakach, orlikach, młodzikach młodszych i trampkarzach starszych w ten weekend kolejne drużyny zakończą ligową rywalizację. Tym razem będą to młodziki starsi z rocznika 2005, którzy w niedzielę podejmą na STO Arenie  Iskrą Pszczyna oraz trampkarze młodsi, którzy w Bieruniu zmierzą się z miejscowym Golem.

Na placu gry po tym weekendzie pozostaną juniorzy młodsi oraz juniorzy starsi. Wcześniej jednak zawodnicy z rocznika 2001 w walce o utrzymanie w II lidze rywalizować będą w Zabrzu z Górnikiem. Rywal w tabeli ligowej plasuje się przed naszym zespołem i będzie faworytem meczu, jednak my liczymy na dobry występ naszej drużyny i kolejną zdobycz punktową.
Nadal niezbyt ciekawa jest sytuacja kadrowa naszych juniorów starszych. W niedzielę  podopieczni trenera Szymczaka zmierzą się z outsiderem rozgrywek i jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo biało – niebiesko – czerwonych byłby sensacją.

Młodziki młodsi pogodzili się już ze spadkiem do II ligi wojewódzkiej. W ostatnim meczu rundy jesiennej podejmą Iskrę Pszczyna . O drugo ligowy byt walczą nadal  trampkarze młodsi, którzy niespodziewanie w ostatniej kolejce ulegli Olimpii Piekary śląskie. W niedzielę o 13.00 nasza rozpocznie bój o pozostanie w lidze. Rywal w rozgrywkach nie zdobył punktu i to Skra jest faworytem. Zwycięstwo bez względu na wyniki na innych boiskach zapewni naszym trampkarzom pozostanie w II lidze wojewódzkiej.

Harmonogram gier drużyn młodzieżowych Skry : 11.11.17 – 12.11.17

Junior  B1 – rocznik 2001/02  – II liga wojewódzka